Новини ринку безпеки, Огляд товарів

Циліндри Vega VP-7 (Вега ВП-7) у Києві

Ринок замкової продукції в Україні є одним із найбільш насичених та мало контрольованих, з точки зору наявності різних виробників та брендів. Тому підібрати дійсно достойний продукт досить складно. Сьогодні, до вашої уваги хочемо представити один із тих продуктів, який має найбільший попит і часто вимагає заміни – це циліндр для замка та личинка замка.

Циліндри Vega VP-7 (Вега ВП-7) не так давно з’явилися в Україні, але вже за короткий період часу заслужили належної уваги від професійних майстрів із встановлення та є надійною альтернативою за доступні кошти у сегменті Standard Security циліндрів для замків. Бренд Vega коренями походить із Ізраїлю, тому не випадково, що його близько порівнюють з циліндром MUL-T-LOCK 7х7, так, він схожий, але кращий у своїх технічних характеристиках. Порівнювати циліндри Vega VP-7 з іншими виробниками теж можна, але головне, щоб ви не забували про діапазон вартості циліндра від 50$ — 100$, залежно від розміру циліндру та комбінації: Ключ-Ключ або Ключ-Тумблер.

Особливості циліндрів Vega VP-7 (Вега ВП-7)  — це симбіоз одинарного піну з інноваційною запатентованою технологією від компанії Vega, яка має назву Nano Capsule. Наявність даного елемента на ключі, дозволяє захистити циліндр від маніпуляцій відмичками та зламу методом бампінгу, окрім цього, зроити дублікат ключа можна лише в офіційних сервісних центрах MUL-T-LOCK, заготовка ключа є запатентованою.

Технічні характеристики

Корпус циліндру виготовлений із латуні, колір корпусу сатиновий, секретні піни виготовлені з нержавіючої сталі й є зносостійкими протягом усього строку роботи личинки ВЕГА VP-7. Корпус захищений від висвердлення, наявний штифт із твердого металу на передній стінці, функція якого відвести світло в сторону і не дати засвердлитися. Встановлення циліндра Vega VP-7, краще виконувати в парі з броненакладкою Disec або Mul-T-Lock. Оскільки в циліндрі відсутній захист від перелому, броненакладка цей момент поліпшить і забезпечить більший захист для вашого об’єкта. У комплекті з циліндром, клієнт отримує 5 ключів для загального користування і 1 ключ монтажний (на період ремонту, установки). Також є пластикова кодова карта для нарізки дубліката ключа і монтажний гвинт.

Висновок від Locksmith

Наша компанія рекомендує даний циліндр для покупки. Об’єктивно, клієнт отримує продукт хорошої якості за адекватні гроші. Офіційна гарантія від виробника 12 місяців і наявність сервісу в Україні, додають впевненості при купівлі. Комплектація: 1 монтажний ключ + 5 основних базових ключів, гідна пропозиція в порівнянні з конкурентами.