Професійні послуги монтажу

Встановлення дотягувача на вхідні двері Abloy DC240

Вхідні двері – це перше, що ми зустрічаємо при вході на будь-який об’єкт. Більша частина вхідних дверей, через які ми проходимо при відвідуванні квартири, дому, офісу, торгівельного центру, магазину, не залишають у пам’яті нічого особливого та емоційного й ми швидко забуваємо про такі місця. Але бувають унікальні випадки, коли двері дійсно радують своїм креативом. Одна із останніх таких АРТ дверей нам дуже сподобалась і викликала дуже приємні емоції.

До нас звернувся клієнт із запитом встановити дотягувач для вхідних дверей, який зможе реально додати комфорту в щоденному використанні, буде гармонійно виглядати та зможе виконувати свої прямі обов’язки (закривати двері) протягом довгого часу.

До цього моменту був встановлений дотягувач, який не зміг виправдати покладених на нього надій. На додаток до цього, він був неправильно встановлений та підібраний згідно з технічними характеристиками дверей та прохідності за день.

Спеціалісти компанії Locksmith запропонували клієнту на вибір 3 варіанти рішень, які підходитимуть поставленій задачі. Для клієнта основною вимогою були: функціональність, естетика, працездатність на довгі роки. Під такі параметри максимально підійшов дотягувач Abloy DC240 із ковзаючою тягою DC194, який був перефарбований в індивідуальний колір.

По факту встановлення вийшло досить гармонійно та функціонально! Головне – клієнт задоволений, а ми задоволені результатом виконаних робіт.

Якщо ви маєте необхідність підбору та встановленню дотягувача для будь-якого типу дверей та конструктивних особливостей – звертайтесь до компанії Locksmith за консультацією.