Механічні системи захисту

В центрі уваги: порівняння циліндрів Mul-T-Lock MT5+ та Abloy Protec2

Втомилися думати про те, як там ваш будинок, квартира, офіс, поки ви поїхали на роботу, відпустку або просто вийшли в магазин за продуктами? Сьогодні ми представимо Вам два циліндри – Mul-T-Lock MT5+ та Abloy Protec2, що здатні відвести від таких думок та дадуть можливість розслабитися, коли Ви знаходитесь поза домом.

Циліндри Mul-T-Lock MT5+ та Abloy Protec2:

Тож чому ми обрали саме ці платформи.

Перший та найвагоміший аргумент – вони перевірені аварійниками і тести показали, що продукція є вартою уваги.

Другий аргумент – всі циліндри можуть обслуговуватись в сервісному центрі продукції Mul-T-Lock / Abloy: дублікати ключів, перекодування циліндру (після втрати ключів), майстер ключ (збірка під один ключ великої кількості продуктів) та ін.

Циліндри циліндри різні у збірці, проте захист та секретність кожного варта особливої уваги.

Mul-T-Lock MT5+ :

Виготовлено в Ізраїлі. Висока секретність класу Extra Security. Складний у виготовленні ключ. Захист механізму від відкривання відмичкою та методом бампінгу, кількість кодових комбінацій – більш ніж 150 млн. Робота механізмів побудована на подвійному телескопічному піні, спеціальному елементі: Alpha Spring (альфа пружина) та Finger піни, додаткового блокування планки.

Abloy Protec2:

Виготовлено у Фінляндії. Висока секретність класу Extra Security. Суворий контроль із дублювання ключів. Дисковий механізм всередині циліндру. Функція Emergensy (панік функція). Висока комбінаторика, більш ніж 1,9 млрд. Патентована 2 R технологія нарізки ключа. Корпус замка Modular (змінити розмір циліндру можна завжди).

Придбати не складно, головне зробити правильний вибір, а Locksmith.com.ua готовий в цьому допомогти.