Огляд товарів, Професійні послуги монтажу

Встановлення дотягувачів на протипожежні двері

Відмінна новина для любителів Шведських авто! Компанія Вікінг Моторз відкрила новий салон Вольво на Кільцевій у Києві – бренд VOLVO став ще ближчим для поціновувачів бездоганної якості. Якісні авто повинні бути закриті якісними дверима, а якісні двері повинні закривати якісні дотягувачі. Саме з цієї причини постачальник дверей довірив підбір дверних дотягувачів професіоналам компанії LOCKSMITH.

Дверний дотягувач – відносно простий аксесуар для дверей, але так здається лише на перший погляд. Дотягувач дверей – це гідравлічна система, яка повинна гарантовано закрити двері м’яко та без зайвих зусиль. Підібраний неправильно дотягувач не відпрацює свій цикл та матиме негативний вплив на роботу дверного замка. Це ніби встановити амортизатор від седану на джип, протягне він відносно не довго або взагалі не стане.

Спеціалісти компанії LOCKSMITH підійшли професійно до поставленої задачі та підібрали дотягувачі японського виробника RYOBI. Враховуючи вагові характеристики дверей, ширину полотен, фактор наявності протягів та вимоги дизайну проекту була підібрана модель RYOBI 2050Т із ковзаючою тягою та функцією гальма відкривання (забезпечує уповільнення дверей під час різкого відкривання). Бездоганна якість продукту  RYOBI та професійний монтаж гарантують, що дверні дотягувачі відпрацюють заявлений компанією RYOBI ресурс у 1000000 циклів та не зіпсують покриття дверей патьоками масла.