Контроль доступу до приміщень, Механічні системи захисту, Огляд товарів

Циліндр Сliq Go у офіційного дилера Locksmith

Технології не стоять на місці. Людина розвиває та удосконалює набуте, все частіше результат потрібен швидше та ефективніше. Так само динамічно розвивається й ринок безпеки. Кожного дня ми отримуємо свіжу інформацію про нові інноваційні продукти, вони дозволяють – давати доступ, контролювати процеси адміністрування та бачити, хто відвідував те або інше приміщення.

Україна одна з тих країн, де бажання людей бути «у темі» інновацій та використовувати найбільш просунуті ґаджети та технології, можна назвати одним із найважливіших життєвих кредо.

Завдяки стабільній та надійній робот компаній SPV Company Ltd, вже більш ніж 25 років ринок безпеки нашої країни регулярно отримує нові продукти. З кожним роком рівень технологічності цих продуктів стає все вищим і вищим!

Сьогодні нашу увагу привернув рдин дуже цікавий та інноваційний продукт від концерну Assa Abloy group: дверний циліндр Cliq Go. Нагадаємо, що технологія Cliq уже протягом довгого часу використовується в циліндрах та замках різного типу. Залежно від виробника у продукті змінюється ступінь захисту на механічному рівні та спосіб управління інтелектуальною частиною.

З циліндрами Ikon Cliq Go, ми отримуємо захист від зламу відмичками на 100%, гнучку можливість керування доступом ключів до циліндру. Ви легко зможете виконувати передачу прав доступу на ключ у будь-який час. Мобільність всієї системи в буквальному сенсі знаходиться у ваших руках. В мобільному додатку власник зможе керувати усіма доступами в системі без будь-яких посередників або операторів.

Спеціалісти компанії Locksmith протестували систему, ми можемо точно сказати, що коректність роботи ключів, робота з мобільним додатком, якість збірки (ключ, циліндр) на висоті та все працює відмінно, у кращих німецьких традиціях!

Чому німецьких? Все дуже просто – Cliq Go в Україні буде представлений брендом Ikon Germany, компанія входить до Assa Abloy group.

В Україні продукцію від концерну Assa Abloy group, наші клієнти знають за такими відомими та надійними брендами, як Mul-t-Lock, Abloy, Tesa, Yale.

Уже в найближчий час Cliq Go буде презентований на ринку України та кожен, хто прагне високотехнологічної безпеки, хоче отримати гарантію від злому, керувати системою за допомогою мобільного додатку, зможе придбати  Ikon Cliq Go у офіційного дилера – компанії Locksmith.

Більше інформації за телефоном +380976511575