Контроль доступу до приміщень, Огляд товарів

Встановлення прихованого замка у Києві від компанії Locksmith

Запит на встановлення замка прихованого типу для вхідних дверей, достатньо часто звучить від наших клієнтів – це за більшою мірою пов’язано з бажанням кожного з нас відчувати себе більш захищеним та забезпечити додаткові проблеми для тих, хто зібрався несанкціоновано потрапити до приміщення.

На ринку представлена велика кількість різних замків прихованого типу, що надає можливість клієнту зробити свій вибір.

Для спеціалістів Locksmith, основною характеристикою для підбору прихованого замка для вхідних дверей, в першу чергу є побажання та вимоги клієнтів: як замок повинен бути встановлений (накладний, врізний), яким чином відбувається зв’язок між замком та користувачем для відкривання/закривання (пульт управління, мобільний додаток, кодова панель, біометричний зчитувач) або щось інше!

При виборі прихованого замку важливо розбиратися в технічних нюансах, що пов’язані з монтажними роботами, оскільки не всі замки можуть бути встановлені на одні й ті самі двері.

Практика та знання спеціалістів з монтажу компанії Locksmith дозволяють зробити вибір простіше та правильніше, якщо ви звернетесь за консультацією спеціаліст виїде на місце монтажу замка та огляне двері. Враховуючи вартість замків від 150 $ за комплект, консультація в нашій практиці, рятувала людей від витрачання свого часу та мук самостійного підбору, а в деяких випадках і зберігала кошти клієнтів, які хотіли самостійно замовити замки від 200-500 $ в США, Китаї або Кореї, які 100% неможливо було б встановити на дверях клієнта.

Для прикладу можемо розглянути один з останніх монтажів прихованого замка SEVEN Lock, основна задача якого була посилити двері, на яких уже було встановлено два замки різних типів: сувальдний та циліндровий із захисною броненакладкою.

Дане рішення було встановлено майстром за допомогою фіксації пластини кріплення замка за допомогою заклепок у лист металу на дверях та подальшого монтажу корпусу замка в спеціальних місцях гвинтами, які йдуть в комплекті до SEVEN Lock. Для того, щоб двері завжди були зачинені на 100%, в комплекті є спеціальний датчик, який фіксує стан дверей, якщо двері зачинені – замок самостійно випускає ригель. Для відкривання дверей та безпосередньо замка SEVEN Lock, замовник обрав брелок, канал зв’язку з яких, захищений від перехвату, а робота замку в парі з брелками надає можливість швидко і легко активувати механізм.

Якщо у вас виникли питання з монтажу замків, звертайтеся до https://services.locksmith.com.ua/ та залишайте свій запит, ми обов’язково вам допоможемо.