Контроль доступу до приміщень, Огляд товарів, Розумні захисні системи

Перекодування замка від Locksmith

Кожен день людина виконує 90% дій, які повторюються. Ми прокидаємося, робимо або не робимо зарядку, вмиваємося, снідаємо, виконуємо різні життєві задачі. Ви запитаєте при чому тут замки? В цей час, той самий замок виконує 100% дій, що повторюються кожного дня, при цьому забезпечуючи безпеку, оберігаючи вас та ваших близьких від непроханих гостів.

У більшості випадків, станом дверних замків не цікавляться, до моменту поломки або втрати ключів!

Але, якщо у вас виникла поломка замка, циліндру або втрата ключів від замків, компанія Locksmith готова допомогти вирішити це болюче питання. Наші спеціалісти, в обговорені строки виїдуть за адресою та нададуть вам варіанти рішення.

Більшість сучасних замків, таким виробників, як: Mul-T-lock, Abloy, Cisa, Mottura, Kaba, Gerda, можуть бути не лише замінені на нову продукцію, а й підлягають сервісному обслуговуванню.

Продукція, що підлягає сервісному обслуговуванню, надає власнику змогу отримати рішення з найменшими фінансовими втратами, окрім того, процес не гарантійного обслуговування, перекодування циліндру, перекодування замка, можливо виконати вдома у клієнта, що зберігає час та спрощує задачу.

Наші майстри виконують  сервісне обслуговування дверей, замків, циліндрів, ми намагаємося зробити процес максимально якісним та швидким, підлаштовуючись під кожен запит клієнта. У нас можна замовити перекодування циліндрів: Mul-T-lock MT5+, Mul-T-lock Interactive, Mul-T-lock Interactive+, Mul-T-lock Classic, Mul-T-lock ClassicPRO, Mul-T-lock 7×7, Abloy Protec, Abloy Protec2, Abloy Novel.

Якщо у вас виникли питання з сервісного обслуговування, залишайте свій запит, ми обов’язково вам допоможемо.