Механічні системи захисту, Професійні послуги монтажу

Встановлення замків у Києві від компанії Locksmith

Кожен з нас, звертаючись до компанії з надання послуг монтажу, ремонту, сервісу – очікує отримати індивідуальний підхід до свого запиту за адекватні гроші, а найголовніше швидко.

За такими критеріями більшість компаній і працюють, але на вся інформація, що надана в об’явах та попередніх розмовах з майстрами за телефонам, фактично потім підтверджується у роботі.

Одне із останніх звернень одного з клієнтів здивувало наших спеціалістів дуже сильно, саме тому ми вирішили написати про нього у цьому блозі безпеки! Як це буває зазвичай, прозвучав телефонний дзвінок, менеджер прийняв заявку та майстер виїхав на огляд дверей. Те, що представлено на фото – реально реалізована робота майстрів дилетантів, по-іншому назвати цих людей важко. Вони не заморочувалися над такими важливими питаннями: безпека, зовнішній вигляд, якість продукції. Просто врізали замок, як вийшло, забрали гроші та поїхали. Замовлення було реалізоване в житловому комплексі на загальних дверях і люди, які замовили послугу, не звернули уваги на реалізацію, дивно, але так теж буває.

Нашому подиву не було меж, ми подумали, що цей отвір залишили для поштового конвертуJ Після огляду, майстром було запропоновано повністю переробити двері під інший комплект замків з використанням пластин із нержавіючої сталі для посилення місця кріплення дверної ручки. Комплект замків був підібраний з точки зору ціна/якість: ручка Rostex, замок Abloy, циліндр був наданий замовником.

Згідно з нашими спостереженнями, ринок послуг із заміни замків у Києві має велику кількість людей, яким здається, що вони мають навички встановлення замків, але кожна людина для себе повинна пам’ятати одне просте правило: дешево не означає правильно та якісно!!! Обирайте перевірені компанії для таких послуг, як заміна замків Київ, дізнавайтесь відгуки у друзів, знайомих або Google (він точно все знає).

Спеціалісти компанії Locksmith завжди готові прийняти участь у рішенні проблеми, пов’язаної з безпекою у вас на об’єкті, звертайтесь до нас за телефоном +380976511575, будемо раді допомогти!