Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки

Встановлення замків: все, що потрібно знати про замки

Як часто у вас виникає потреба в послугах заміни ЗАМКІВ?

Більшість людей намагаються вирішити питання монтажу, заміни та ремонту своїми силами!

Ми не заперечуємо, це можливо зробити, але залишається одне дуже важливе питання: Чи впевнені ви, що встановлення замка буде виконане правильно з технічної точки зору? Витрати на час, потрібні інструменти для монтажу, підбір комплектуючих, придбання замків, будуть простим процесом з меншими витратами якщо все це буде зроблено за вас.

Стикаючись із різними ситуаціями у житті, більшість людей сьогодні надає перевагу професійному монтажу або наданні послуг, організаціям, які точно у темі та можуть чітко визначити потреби клієнтів.

Ви задумувались над тим, що замок у дверях відповідає за все, що знаходиться за дверима? Звертати увагу на оновлення у сфері замкових технологій так само важливо, як і на появу нових ґаджетів!!!

Новий формат та підхід до клієнтів, надають можливість розділити два сегменти ринку: Приватний клієнт та Бізнес сектор. Оскільки послуги для цих двох категорій клієнтів трохи різні. У вас є можливість перейти у потрібний вам сегмент та обрати послугу, яка максимально відповідає вашому запиту. Для тих клієнтів, які не знайшли потрібної послуги, достатньо написати нам запит і ми з радістю зможемо надати інформацію, яка допоможе вам у вирішенні питання.

Для приватних клієнтів у нас є можливість надати наступний сервіс: заміна замків, заміна циліндрів у дверях, встановлення Smart замків, встановлення додаткового замка, встановлення захисної фурнітури, встановлення сейфів, встановлення дверного дотягувача, встановлення вхідних дверей, встановлення замка для ґрат та воріт, встановлення замка для гаражу, виготовлення дублікату ключів.

Для бізнес сектору ми готові надати наступні послуги: встановлення систем контролю доступу, система майстер ключ, встановлення систем антипаніки, встановлення дотягувачів, встановлення електромагнітних замків, встановлення електроригельних замків, встановлення електромеханічних заскочок, встановлення електромеханічних замків, заміна замків, виготовлення ключів.

Основними брендами, які ми можемо запропонувати та закрити більшу частину запитів та потреб клієнтів, є:

 • Mul-T-Lock : циліндри в замок, замки для дверей, висячі замки, замки для обладнання, система майстер ключ, замок без ключів Entr, циліндр Cliq.
 • Abloy : циліндри для дверей, циліндри Cliq, замки у двері, висячі замки, електромеханічні замки, дотягувачі для дверей.
 • Rostex : захисна фурнітура, зламостійка фурнітура, ручки для дверей.
 • Disec : броненакладки для дверей, накладка для циліндра, захист циліндра.
 • Ryobi : дотягувачі на двері, дверні дотягувачі, дотягувачі для пластикових дверей.
 • Santos : замки для дверей, замки для металевих дверей, замки основні, замки допоміжні, замки у двері
 • Nemef : замки протипожежні, замки у технічні двері, замки основні
 • EffEff : електромеханічні заскочки, електроригелі для дверей, замки для контролю доступу
 • Rosslare : контроль доступу, системи безпеки, зчитувачі карток, контролери.
 • Yli : електроригелі для дверей, магніти для дверей, елементи контролю доступу.
 • Tesa : системи антпаніки, системи евакуаційних виходів, контроль доступу, замки для готелів.
 • Griffon: сейф для квартири, сейф для дому, офісний сейф, збройний сейф, сейф у стіну, сейф із монтажем.

Найкращий спосіб зробити правильний вибір замків, систем безпеки та замовити послуги монтажу, звернутися до Locksmith

Для нас важливий кожен запит, ми знаємо, що можна запропонувати клієнту та у нас є бажання та можливості надати продукцію кращих виробників від одного із найбільш авторитетних концернів на світовому ринку: ASSA ABLOY GROUP. Компанія імпортер SPV Company Ltd  є для нас одним із основних постачальників продукції та нашим надійним партнером.

Навіщо ми робимо свою роботу? Ми любимо бути корисними, нам подобається продавати та встановлювати якісні та надійні продукти безпеки, які доступні в Україні.

P.s: надійне рішення безпеки не може коштувати дешево. Не економте на замках, побережіть свої нерви та сили. Зробіть правильний вибір!