Новини ринку безпеки, Огляд товарів, Професійні послуги монтажу

Захисна фурнітура Rostex

Що основне у  вхідних дверях і чому одні двері коштують 5 000 гривень а інші 25 000 або більше? Для людини, яка не часто робить покупку такої продукції як: захисна фурнітура, циліндровий механізм, вхідні двері, корпус замку в двері і так далі, складно розібратися в питанні ціноутворення і великій кількості пропозицій на ринку без консультації фахівця.

Як свідчить практика, вхідні двері безпеки в будь-якому випадку повинні бути максимально продумані – з точки зору конструкції, не повинно бути слабких місць. Що важливо: сталеві листи металу на дві сторони полотна двері, надійний корпус замку, стійкий від роботи відмичками циліндровий механізм і обов’язкова захисна фурнітура.

Що таке захисна фурнітура та чому це такий важливий елемент для вхідних дверей?

Ви кожен день закриваєте і відкриваєте свої двері в квартирі, будинку, офісі, але ви так і не знаєте, є у вас броненакладка для захисту циліндра? Як визначити? Достатньо вийти і подивитися на свої двері із зовнішнього боку, дивіться фото:

Такий тип ручок не гарантує безпеки взагалі, досить 1 хвилини, що зламати такий циліндр і зайти. Як не було б сумно, але 80% дверей обладнано, за таким принципом. Якщо у Вас так, не думайте, що ваша квартира, будинок, офіс нікому не цікаві з точки зору місця, куди легко потрапити, а що взяти, злодій завжди щось знайде.

Якщо у Вас виникло питання: а що встановити? Куди дзвонити? Де шукати надійний варіант? Команда спеціалістів Locksmith з радістю Вам допоможе.

Надійний і якісний варіант пропонує чеський виробник, компанія Rostex. Спеціалізація підприємства, розробка і виробництво ручок для вхідних і міжкімнатних дверей. Захисна фурнітура Rostex, зарекомендувала себе як продукт високої якості та стійкості до фізичного злому. Кожна модель ручки, пройшла тестування і сертифікацію, отримавши за європейськими нормами: 3 або 4 клас безпеки.

На фото Ви можете побачити одну з найбільш популярних і доступних за вартістю моделей Rostex R4 в кольорі хром. Таким чином, Ви тепер точно можете звернути увагу не тільки на свої двері а й зможете розпізнати є броненакладка або немає, але зверніть увагу і на двері сусіда.

Основною рекомендацією від компанії Locksmith перед покупкою захисної фурнітури, циліндра, замку, є консультація з нашим фахівцем, який точно в темі і зможе дати відповідь на будь-яке Ваше питання.