Механічні системи захисту, Новини ринку безпеки, Професійні послуги монтажу

Заміна замків. Як часто робити?

Як часто Ви дивіться на ті речі, які Вас оточують? Для Вас не так важливе вже питання функціональності, працездатності та естетики, Ви просто кожен день маєте можливість закрити питання використовуючи те, що є в наявності та під рукою.

Ми завжди думаємо про безпеку. Двері та замки – це ті речі, які оточують нас, але ми часто про них забуваємо.

Для нас важливо, щоб Ваші двері були не лише красивими а й функціональними, а замки, циліндрові механізми, захисна фурнітура – сучасними і надійними. Якщо Ви хочете дізнатися всю правду про свої дверей і рівень безпеки, який вони забезпечують, зателефонуйте нам і замовте виїзд майстра для консультації.

Важливо пам’ятати, що замкові технології, розвиваються і оновлюються так само стрімко, як і все інше. Якщо ваші двері з замками встановлені більше ніж 5 років тому, Вам точно пора звернути на них увагу.

Чому ми так думаємо і навіщо Вам це робити?

Насправді, представляючи в Україні надійні і розумні замкові рішення для дверей різних типів, ми знаходимося на позиції першоджерела і чітко знаємо, що запропонувати і чому деякі замки просто не будуть ефективними для захисту об’єкта на сьогоднішній день.

Статистика пограбувань з кожним днем ​​зростає в бік збільшення показників. При чому, якщо раніше намагалися зайти туди, де знали, що точно візьмуть багато і відразу, сьогодні тенденція змінилася. Йдуть туди, куди легко потрапити, так би мовити без напрягу, відкривши простий, типовий замок (як у 90% квартир).

На цьому місці ви замислюєтеся: «До мене не підуть».

Для тих, хто все ж переймається про своє важко нажите майно, рекомендуємо звернути увагу на свої вхідні двері, замки, циліндр, фурнітуру які давно в них встановлені.

Якщо це так, не буде зайвим виділити трохи коштів і оновитися. Не забувайте, що надійні вхідні двері з безпечними замками, перша проблема для грабіжників.