Новини ринку безпеки, Професійні послуги монтажу

Заміна замків Київ (Циліндри MUL-T-LOCK, ABLOY та інші)

Ви давно звертали увагу на свої замки?

Основне питання коли поглянеш на них: наскільки вони надійні та скільки можуть протриматися у випадку, якщо хтось захоче ввійти!!!

І тут повне розчарування, більш ніж 80% дверей та замків, що встановлені в квартирах, професійний крадій зможе відкрити протягом 10 хвилин, а якщо мова йде про фізичний злам циліндру замка без протектора, планка може бути опущена до 5 хвилин.

В чому ж основна проблема?

Фактично, придбання вхідних дверей у більшості людей відбувається візуально. Зовнішній вигляд та естетичність фасадів, і доступна ціна, як основний аргумент, роблять свою справу.

Місця продажу дверей та люди, які продають вам ці двері, забувають уточнити не лише про наявність металевих листів та ребер жорсткості, а й найголовніше, про замки, що там встановлені.

Для вас збірка найсолодших для крадіїв виробників замків: Kale, Apecs, Azbe, Palermo, Imperial, MCM, LEX, FAYN, Fuaro, Ельбор, Гардіан, ПроСам.

Якщо у вас на ключах є такі надписи, слід задуматися про власну безпеку та зателефонувати професійним майстрам компанії Locksmith. Телефонуйте, викликайте майстра на консультацію та замовляйте заміну замків.

Що рекомендуємо ми:

Для нас важливо бути впевненими в тих рішеннях, що ми пропонуємо. Продукція таких відомих компаній, як Mul-T-Lock, Abloy, Rostex, Esety, Santos, Kaba, Disec, надають нам змогу бути впевненими в тому, що  ваші двері, з нашими замками зможуть забезпечити належний рівень надійності, як від фізичного зламу, так і від відкривання відмичкою.