Контроль доступу до приміщень, Розумні захисні системи

Замок прихованого монтажу Seven Lock SL-7707

Замки для дверей уже інші. Ми починаємо спостерігати все більше і більше рішень, які дозволять нам користуватися дверима без ключа. Комфорт та зручність можна виразити в різних технічних властивостях, але сьогодні ми поговоримо про розумний замок Seven Lock, де є багато корисних функцій за абсолютно адекватну вартість.

Замок Seven Lock SL-7707 – це універсальне рішення, як для використання в квартирі або приватному будинку, так і для офісних та торгових приміщень. Основною перевагою замка, є його автономність (робота від батарейок), велика кількість корисних аксесуарів та швидкий монтаж на будь-які двері.

Одне з останніх встановлень є яскравим тому прикладом. До нас звернулася компанія, яка переїхала в новий БЦ і потрібно було швидко облаштувати одну зі спільних зон системою контролю доступу. Прокладати кабелі це довго та нецікаво, було запропоновано варіант встановити автономний електронний замок Seven Lock SL-7707, клієнти довірились нашим рекомендаціям і вже через 40 хвилин замок було встановлено та він почав виконувати свої прямі обов’язки. Додатково до електронного замка було додано кнопку виходу та кодову панель зі сканером безконтактних карт для зручності використання. Також, для найбільш відповідальних осіб, в комплекті до замку є два брелка для керування замком.

Таким чином, ви отримуєте електронний замок накладного типу, прихованого монтажу (немає доступу ззовні дверей), за абсолютно доступні гроші. Дане рішення уже встановлено на велику кількість дверей та показує стабільну та надійну роботу. Ми рекомендуємо звернути увагу на замок Seven Lock SL-7707, оскільки він не має реально перевірених конкурентів, а за якість та надійну роботу відповідає Locksmith.

Хочете придбати Seven Lock SL-7707 зі встановленням та гарантією? Звертайтесь до  нас!