Новини ринку безпеки

Замки від ASSA ABLOY GROUP в Києві та Україні

Коли мова йде про замки, спеціалісти компанії locksmith.com.ua одразу починають акцентувати увагу на питанні або інформації, яку вони почули.

А ще, справжній locksmith спеціаліст ніколи не пропустить цікавий екземпляр замка, особливу увагу до якого, людям цієї професії було привито роками роботи у сфері безпеки.

Розвиваючи свої знання та бажання бути у тренді, не забуваючи історії розвитку такої великої та цікавої частини бізнесу, як системи замикання, у цій статті ми хочемо поділитися із вами своїми знахідками, фото яких були зроблені на півночі Європи – скандинавському півострові, у таких країнах як Данія, Норвегія, Швеція.

Коли перший раз бачиш таке рішення на двері одразу виникає питання: Що це за диво-замок і навіщо він такий потрібен?

Але придивившись ближче, розумієш – це замок від компанії ABLOY та його функціонал та форми безперечні. Він і двері надійно зачинить, і функція антипаніки у нього є, що найцікавіше, навіть власник магазину не знав скільки замку років і як давно його експлуатують на цих дверях.

Прикладом турботи про людей є двері з автоматикою, зовнішній вигляд яких, для спеціаліста та підбір комплектуючих на них, ну просто вище усіляких похвал.

Подорожувати – це завжди цікаво та весело, особливо коли ти розумієш, коли люди, що оточують тебе всередині країни, відчувають себе комфортно, дарують спокій та посмішку. Не секрет, що скандинавські країни знаходяться в одних із найкращих економічних умов за рівнем життя, тому й безпека людини у цих країнах на одному із перших місць. Підтвердженням є надійні та ефективні рішення від відомого на весь світ концерну ASSA ABLOY GROUP, які представлені на кожних дверях у цих країнах.

Компанія locksmith.com.ua є фанатом надійних та комфортних для використання систем замикання, а наші знання та бажання підштовхують нас запропонувати вам найбільш ефективні рішення, які на 100% гарантують якість від світових виробників замків в Україні.