Новини ринку безпеки, Огляд товарів, Розумні захисні системи

Електромеханічний замок ENTR Mul-T-Lock

Технології не стоять на місці, нові можливості управління будь-якими девайсами за допомогою смартфону вже не новинка. ХХІ століття відкриває перед людством нові можливості, які здавались нереальними та були недоступні раніше. Яке відношення це має до замків? Сьогодні  замок стає не просто механізмом для замикання дверей, він виконує функцію безпеки, рівень та можливості якої можуть бути абсолютно різними – від простого замикання механічним ключем – до управління смартфоном без використання ключа.

Ізраїль, одна з країн, де поняття розвитку ІТ, безпеки та інноваційності досить тісно перетинаються між собою. Не дивно, що технологія “SMART Lock” ENTR , яку представила компанія Mul-T-Lock Ізраїль, для своїх користувачів, заслужено зайняла лідируючу позицію серед бездротових, автономних рішень в секторі приватних та корпоративних об’єктах по всьому світу.

Електромеханічний замок Mul-T-Lock ENTR, дозволяє керувати механізмами без використання ключів, що в свою чергу на 100% актуально, якщо мобільний пристрій з вами і там встановлено додаток на вибір для систем IOS та Android, залежно від виробника мобільного пристрою.  Окрім управління зі смартфону, до замку додаються корисні аксесуари: автономна електронна панель від відбитку пальця до коду Fingerprint, пульт дистанційного керування, автономна електронна панель від коду Touchpad.

Основним каналом зв’язку між пристроями є Bluetooth. Кожен девайс прописується в електромеханічний замок Mul-T-Lock ENTR і після авторизації починає з ним взаємодіяти. Весь процес контролює головний мобільний пристрій (перший прописаний) і електронний контролер замка Mul-T-Lock ENTR (в який прописали пристрій), що дозволяє як видавати дозвіл на управління замком третім особам, так і видаляти їх з пам’яті замка самостійно. Окрім цих функцій, якщо використовувати панель управління Fingerprint, ви можете прописати час та день, коли замок відкриється для конкретного користувача.

Якщо ви ще не зрозуміли, замок Mul-T-Lock ENTR є автономним та незалежним рішенням у сфері замикання дверей, яке не потребує живлення 220В, оскільки в електромеханічний замок Mul-T-Lock ENTR вбудовано літій-іонний акумулятор, який заряджається та працює автономно до одного місяця.

До речі, якщо акумулятор повністю розрядився, механізм можна відкрити за допомогою механічного ключа, в Mul-T-Lock ENTR використовується профіль ключа Mul-T-Lock Interactive+, технічні можливості якого на високому рівні, плюс патентована технологія до 2028 року, зберігає ключ від простого дублювання в переході метро.

Для встановлення та запуску електромеханічного замка Mul-T-Lock ENTR, потрібно, щоб в дверях був встановлений замок Euro DIN стандарту, що дозволяє встановити дане рішення у 99% випадків.

Ще один плюс, якщо у вас офісне приміщення, ви без проблем можете застосувати електромеханічний замок Mul-T-Lock ENTR, оскільки встановлення швидке та просте, без прокладки складних дротів, блоків живлення, зчитувачів карток та фізичних затрат для встановлення. Демонтаж рішення Mul-T-Lock ENTR, займає максимум 15 хвилин і ви зможете використовувати “SMART Lock” ENTR на інших дверях в інших приміщеннях.

Іншими словами описати “SMART Lock” ENTR можна тільки так: здуріти як багато функцій, наскільки все гнучко та просто в управлінні. Висновок: я хочу такий замок J.

Locksmith.com.ua – готові надати 100% відповідей на будь-яке питання, пов’язане з посиленням безпеки на об’єкті, враховуючи побажання клієнта та приймаючи до уваги технічні можливості й доцільність застосування.