Механічні системи захисту, Огляд товарів

Mul-T-Lock Classic Pro в Україні

Mul-T-Lock Classic Pro – новий циліндр від ізраїльської компанії, здатен задовольнити вимоги замовника на будь-яких об’єктах. Дана модель циліндра  прийшла на зміну добре відомого Mul-T-Lock Classic, який за багато років продажу зарекомендував себе, як продукт, що здатен працювати довго і без проблем за будь-яких умов.

Давайте розберемося в чому основні відмінності Mul-T-Lock Classic Pro від Mul-T-Lock Classic. Візуальне порівняння покаже лише відмінність у ключах, форма ключа та його дизайн, отримали нові прямокутні обриси, пластикова голова стала більша, що дозволяє з меншими зусиллями провертати механізм замка.

Корпус циліндру Mul-T-Lock Classic Pro залишив для себе кращі елементи захисту від свердлення: титанові стержні на передніх стінках в місцях роботи пінових механізмів, основна задача стержнів відвести свердло вбік при спробі свердлення в корпус циліндру.

Сам корпус виконаний із латуні, в місці кріплення циліндру монтажним гвинтом для фіксації в замку, корпус посилений ХР платою (пластина з металу), яка, при спробі фізичного зламу, запобігає швидкому перекусу циліндру.

Якщо з корпусом та ключами Mul-T-Lock Classic Pro все ніби зрозуміло, пропонуємо перейти до самої родзинки, а як нам відомо, вона зазвичай знаходиться всередині. Основним елементом, який є фундаментом для нової платформи Mul-T-Lock Classic Pro – є спеціальний запатентований пін (секретний елемент). Це маленький, але дуже дієвий механізм, який не дає можливості  відкрити циліндр методом бампінгу.

Дуже важливим елементом є процес виготовлення дублікату ключа. Зробити ключі Mul-T-Lock Classic Pro можна лише в офіційних сервісних центрах, які просять вас показати оригінал ключа і пластикову кодову картку.

Презентація та продаж циліндру Mul-T-Lock Classic Pro в Україні почалась не так давно, але ми вже можемо сказати, що дана модель здатна відповідати основним вимогам замовника: безпека, надійність та довгий строк експлуатації. Бажаєте вже придбати або дізнатися більше інформації про надійні замки? Звертайтесь до менеджерів компані Locksmith