Контроль доступу до приміщень, Новини ринку безпеки, Огляд товарів

Що придбати: Abloy Protec2 Cliq або Mul-T-Lock Cliq?

Ха ха ха… Саме така реакція, коли в руках тримаєш два прекрасних, функціональний, а найголовніше супер сучасних циліндри. Дуже важливо тримати в руках одразу ДВА циліндри Cliq – це просто феєрично, особливо коли знаєш чомуJ

Коли людина купляє собі авто, вона багато читає, дивиться тести, слухає думки експертів! Так ось сьогодні, ми з вами також проведемо тест драйв, тільки тестувати ми будемо високосекретні електромеханічні циліндри з технологією Cliq, нове покоління захисту, від компаній:

Abloy

– історія компанії походить з далекого 1907 року, коли Емілем Хенріксон, механік офісної техніки з міста Гельсінки, Фінляндія, придумав перший унікальний механізм циліндра та ключа ABLOY. Основою для розвитку цього бренду є такі цінності, як простота у дизайні та якість у робботі продукції.

Mul-T-Lock

– компанія заснована у 1973 році Авраамом Бахри та Моше Долевом, на сьогодні є одним із найбільш відомих брендів у світі безпеки із широкою лінійкою різного роду систем замикання.

Для розуміння та «чистоти» процесу, розберемося навіщо було вигадано технологію під назвою «Cliq» і в чому полягають основні особливості  від звичайних механічних циліндрів:

  • Контроль доступу – система надає гнучкість в адмініструванні прав доступу користувачів.
  • Дистанційне керування авторизацією – система дозволяє в режимі реального часу додавати або змінювати права доступу ключів через спеціальні дистанційні пристрої програмування.
  • Зниження ризиків при втраті ключів – система дозволяє відмінити права втраченого ключа безпосередньо через циліндр, який він відкривав.
  • Відсутня можливість відкрити циліндр відмичкою.
  • Захист від несанкціонованого копіювання ключів – неавторизоване копіювання ключів Cliq (Клік) неможливе.
  • Простота монтажу – не потребує прокладки дротів та може бути виконана на об’єкті без особливої підготовки.
  • Проста інтеґрація з механічними системами Майстер Ключ.

І ось, коли ви вже трохи в темі та готові продовжити огляд, переходимо до розпакування та поглянемо, що нам приготували виробники.

Як можемо помітити якість та вигляд коробки вище у Mul-T-Lock Cliq, але ми не забуваємо, що компанія Abloy – це простота та надійність!

Головною особливістю для замовлення електромеханічного циліндру Cliq є той факт, що в комплекті до нього не ідуть ключі. Ключі до Abloy Protec2 Cliq і Mul-T-Lock Cliq потрібно замовляти окремо. Кількість ключів необмежена. Кожен з них має свій унікальний серійний номер і при продажу клієнту, виконується прив’язка ключа до циліндру.

Ми зустріли Abloy Protec2 Cliq за коробкою, але коли почали розбиратися з функціональними особливостями продукту, зрозуміли його сильні сторони.

Основна відмінність системи – можливість онлайн передачі інформації з ключа через мобільний додаток CLIQ Connect (Android, IOS). Коли вам потрібно дізнатися інформацію з ключа, яким користувались, достатньо підключитися через Bluetooth до додатку, інформація буде надіслана на сервер Abloy а далі на Ваш Email.

Окрім функції моніторингу подій, ключ можна запрограмувати так, що перед відкриттям замка ви оновлюєте його за 5 секунд та відкриваєте замок, а після (час роботи виставляється за вимог клієнта), припустимо на 2 хвилини, він блокується! Спочатку ми подумали: – «Повна хрінь!». Але коли ми почали використовувати систему стало зрозуміло: – «Я оновив ключ, зачинив квартиру, вийшов на вулицю, а дорогою у мене викрали ключі та документи! Знаючи адресу, хлопці побігли туди, вставили ключ Abloy Protec2 Cliq в циліндр, а доступу вже немає, замок заблоковано (2 хвилини доступу закінчились). І тоді я зрозумів, як круто та безпечно можна себе почувати, навіть якщо виникли проблеми».

Циліндр Mul-T-Lock Cliq на ринку вже багато років. Остання генерація з’явилася в Україні в 2015 році та задала тренд для тих клієнтів, яким потрібен 100% надійний від злому відмичкою циліндр та високий ступінь захисту ключа від дублювання. Відразу стало зрозуміло, механіка – це було вчора, сьогодні рулить електромеханіка з технологією CLIQ! Відмінність від Abloy Protec2 Cliq – відсутність мобільного додатку та можливості оновлення ключа в онлайн доступі, проте ви так само можете програмувати та знімати статистику з ключа в онлайн режимі, просто робиться це у сервісному центрі продукції Mul-T-Lock.

Таким чином, ми дійшли фінішу нашого тесту, де немає переможених, є два сильних бренди з історією та технологією. Робити вибір можна спокійно на будь-чию користь Abloy Protec2 Cliq або Mul-T-Lock Cliq. Головне визначитись, який бренд вам більше подобається, та який функціонал для використання вам потрібен.

Повірте, оновити свої замки так само важливо, як придбати новий гаджет. Просто гаджет вступає, як активний друг впродовж дня, а безпечний замок, як надійний тил, поки ви зайняті іншими питаннями. Потрібно більше інформації? Звертайтесь до спеціалістів компанії Locksmith.