Контроль доступу до приміщень, Огляд товарів, Розумні захисні системи

Mul-T-Lock ENTR – замок без ключів

Придбати замок! Придбати замок під відбиток пальця! Придбати кодовий замок! Придбати замок від батарейки! Придбати бездротовий замок! Придбати замок без застосування ключа! Ура, я знайшов саме те, що шукав так довго: Mul-T-Lock ENTR і все це з монтажними роботами, сервісом з налаштування замка та без зайвих рухів різними точками продажів замків!!!

Достатньо було лише звернутися до Locksmith.

Вище коротко описаний процес, через який проходить кожен клієнт, перш ніж знайти рішення, яке зможе забезпечити вас усіма необхідними функціями бездротового доступу в комплекті з безпекою на базі циліндру Mul-T-Lock Interactive+.

При виборі замка для дверей важливо отримати реальний результат! Наші спеціалісти готові надати вам багато інформації із систем замикання та варіантам, які можна встановити на ваші двері. А далі вибір лише за вами.

Завдання, яке ми отримали від клієнта звучало приблизно так: Хлопці, мені потрібен замок без ключів, вони мене дратують, я весь час їх гублю, забуваю. У вас є варіант, який забезпечить доступ без ключів та дасть можливість встановити замок на двері, які вже є?

Характеристики замка Mul-T-Lock ENTR

Mul-T-Lock ENTR – найкращий варіант замка, який ізраїльська компанія презентувала не так давно, але який при цьому вже встиг стати одним із найбільш широко використовуваних рішень в квартирах, будинках, офісах, де необхідно зробити доступ максимально простим з точки зору використання та достатньо надійним з точки зору безпеки.

Для роботи замка Mul-T-Lock ENTR достатньо встановити додаток з App Store або Google Play. І вже через 5 хвилин налаштувань ваш улюблений смартфон стає ключем від дверей.

Окрім смартфону замок готовий до роботи за відбитком пальців або активізації кодом, який можна запрограмувати до зчитувача Mul-T Lock ENTR Fingerprint. Всі аксесуари до замку та сам замок ENTR , абсолютно незалежні від живлення та є автономними. Зв’язок замка з будь-яким пристроєм відбувається через Bluetooth.

Бажання клієнта було виконане в повному об’ємі. Крім встановлення бездротового замка Mul-T-Lock ENTR та зчитувача Mul-T Lock ENTR Fingerprint додатково виконали заміну старого замка “no name” на замок Santos. Також встановили стійку до злому фурнітуру від Rostex.

Результат нас дуже порадував. Візуально все виглядає гармонійно. А головне – функціональність та надійність, комплексні рішення дають можливість спокійно залишати об’єкт та бути впевненим у тому, що все залишиться на своїх місцях.