Новини ринку безпеки

Офіційний дилер Abloy в Україні

Для тих, хто шукає надійні рішення для замикання будь-якого типу об’єкту, в нас можна отримати пропозицію та відповідь на усі питання, які вас цікавлять.

Компанія Locksmith є офіційним дилером компанії Abloy в Україні та може запропонувати своїм клієнтам всю лінійку продукції від легендарного фінського виробника.

Історія Abloy продовжується уже більш ніж 100 років. Початок свій вона бере з 1907 року. Саме тоді Еміль Генріксон (Emil Henriksson), механік та ремонтник офісного обладнання, що проживав у місті Гельсінки. Ремонтуючи касовий апарат від зрозумів, що на основі його складної конструкції, що складається із набору циліндрів та дисків, можна сконструювати відмінний замок – рішення із замикання, що має унікальні можливості. Винахід Генріксона і до тепер є основою усіх циліндрів Abloy, які розроблюються та виробляються у Фінляндії.

На сьогодні основними продуктами компанії є: електромеханічні замки, замки для металевих меблів, замки для офісних меблів, навісні замки, корпуси замків, циліндри для різноманітних типів врізних замків, дверна автоматика та залізні вироби.

Окрім цього, з продукцією Abloy можна достатньо легко реалізувати складні технічні задачі в розробці системи Майстер-ключ. Однією із останніх та успішних розробок компанії, яка дозволяє контролювати та віддалено керувати системою контролю доступу є система: ABLOY Protec2 CLIQ.

Враховуючи попит на ефективні та надійні замкові рішення в Україні, компанія Locksmith зможе допомогти у підборі, встановленні та запуску систем, що представлені компанією Abloy.