Механічні системи захисту, Огляд товарів

Огляд циліндру KESO 8000 Omega

Швейцарія – прекрасна країна з великою історією, високим та стабільним рівнем життя людей, які дуже чітко визначають якість продукції та дотримуються високих стандартів. Не є виключенням і категорія продукції безпеки, яскравим представником даного сектору бізнесу можна назвати компанію KESO.

Історія KESO – це більше 90 років досвіду. З 1926 року компанія займається виробленням та продажем високосекретних циліндрів та замків. В даний час KESO – сучасне та динамічно розвиваюче підприємство, що має більш ніж 330 патентів на розробки, що призвані забезпечувати найвищий рівень безпеки та надійності замикаючих пристроїв. Замки та циліндри KESO встановлені в найбільш відомих банках Швейцарії, Європи та США.

Циліндр KESO 8000 Omega

Модель KESO 8000 Omega – я яскравим представником елітного брендового продукту, в який покладені найбільш передові технології, для захисту від зламу та несанкціонованого дублювання ключа.

Функціональні особливості циліндру KESO 8000 Omega:

► Патентована технологія «15 активних шрифтів»

► Запатентований рухомий елемент у ключі

► Захист від висвердлення забезпечують твердосплавні вставки

► Посилений ХР пластиною корпус

► Відповідає сертифікату DIN EN 1303

► Патент на систему до 2034 року

Рівень захисту Extra High Security

Одним із важливих елементів циліндру є ключ. Так ось ключ для можна вважати витвором мистецтва, що реалізований в продукції безпеки з урахуванням найважливіших інноваційних особливостей. На ключі присутня точна нарізка з 4 сторін і рухомий елемент із передньої частини ключа, який виключає можливість зробити дублікат на З D принтері.

Корпус циліндру модулярного типу, що дозволяє змінювати розмір як в + так і в –. Також корпус посилений ХР платою, яка захищає від перелому. Наша рекомендація – використовувати циліндр KESO з броненакладками DISEC, Rostex, вони забезпечать захист від свердлення, злому, вибивання.

Надійність в експлуатації циліндру KESO 8000 Omega

Продукт новий для українського ринку, але, враховуючи високу якість, авторитет виробника та використання моделі в інших країнах, Locksmith рекомендує циліндр KESO 8000 Omega.

За час тестування замка нашими спеціалістами у нас лишились тільки позитивні враження, особливу увагу привертає ключ, голова якого може бути різного кольору, залежно від розміру циліндру – це дуже забавляє та додає позитиву під час використання  та придбання продукту.

Прямі конкуренти циліндру KESO 8000 Omega

Abloy Protec2, Mul-T-Lock MT5+, KABA EXPERT, EVA 3KS.

Якщо вас зацікавив даний циліндр, а він реально хороший, ви можете замовити його за посиланням: https://services.locksmith.com.ua/services/tsilindry-zamka-keso-8000/