Механічні системи захисту

Циліндри MUL-T-LOCK MT5+ огляд

Не секрет, що ізраїльська компанія MUL-T-LOCK уже протягом багатьох років  є розробником та виробником великої кількості замкової продукції. Починаючи із 1973 року і до сьогодні MUL-T-LOCK є одним із найбільш надійних та впізнаваних брендів замків у всьому світі.

В лінійці продукції виробника є велика кількість різних систем, які підвищують безпеку об’єкту та допомагають у захисті. Одним із пріоритетних направлень для MUL-T-LOCK  є розробка та продаж циліндрів для замків, різних за ступенем захисту та вартості.

Сьогодні у нас у огляді один із найкращих циліндрів у лінійці виробника: MUL-T-LOCK MT5+

Функціонал.

Рівень захисту.

Надійність в експлуатації.

Функціональні особливості циліндру MUL-T-LOCK MT5+

Широка лінійка довжин та симетрій, розміри циліндру від  27х27 мм до 80х80 мм..

У базовому комплекті до циліндру поставляються: 3 ключа, пластикова картка, монтажний гвинт, маркери для ключів, коробка (може бути іншою конфігурації).

Окрім цього циліндр можна укомплектувати такими системами, як:

VIP — комплект ключів монтажних 2 шт. та 3 ключа базових у закритому пакеті;

3в1 — комплект з 3 ключами базовими + перекодовані ключі у випадку втрати основних.

Технічні можливості:

Сервіс із виготовлення дублікату ключа.

Збірка у систему: майстер ключ, один ключ.

Перекодування циліндру МТ5+ при втраті ключів.

Встановлення шестерні (для ізраїльських корпусів замка)

Рівень захисту Extra Security

Ключі MT5 + — двосторонні, пласкі, мають дві системи нарізки: перша – для телескопічних пінів, друга – для плавучою пластини. Інтеґрація двох замикаючих механізмів MUL-T-LOCK MT5+ Підвищує криптостійкість ключа. Інтерактивна пружина розміщена у ключі та нарізка Alpha у вигляді змійки захищають ключ MT5+ від дубліювання за допомогою зліпки. Замковий циліндр MT5+ від MUL-T-LOCK (мультилок) надійно захищений від відкриття відмичкою, бампінгу та підбір ключа. Ці секрети всередині циліндру НЕ піддаються впливу кислот. Корпус циліндру із захистом від перелому, встановлена ХР плата і титановий стержень від висвердлення.

Надійність у експлуатації циліндру MUL-T-LOCK MT5+

Циліндр у колах встановлювачів замків, виробників дверей, зарекомендував себе, як надійний та досить не вибагливий до обслуговування. Звісно є виняткові випадки із сервісних звернень, але вони, у більшості пов’язані із участю третіх обличь: залили клеєм, залишили трохи пластиліну, змазали циліндр маслом для швейних машин, задули WD40. В інших випадках, при звичайній експлуатації, проблем не виникає.