Новини ринку безпеки

Встановлення системи антипаніки TESA для UPS

Системи антипаніки TESA для UPS

Міжнародні перевезення на вищому рівні – це девіз компанії UPS, безпека на вищому рівні – девіз компанії LOCKSMITH. Для покращення якості роботи та досягнення найкращих позицій на ринку потрібно бути не такими, як усі!

Потреба в реальних рішеннях, які можуть забезпечити безпеку та евакуацію людей – дуже важлива. Особливо, якщо це офісне приміщення з великою кількістю людей.

Основною вимогою згідно з пожежними нормами є обладнання дверей системою Антипаніка.

Правильно зачинені двері повинні бути правильно відчиненими. Саме тому компанія UPS звернулася до нас із запитом із обладнання дверей евакуаційних виходів пристроями антипаніки.

Пристрій антипаніка – дверна фурнітура спеціального призначення

Ручка антипаніка може бути накладного або врізного монтажу та гарантовано повинна відчиняти двері в один дотик задля забезпечення  вільного виходу.

Спеціалісти компанії Locksmith підібрали обладнання іспанського виробника  TESA та, враховуючи всі нюанси дизайну проекту, обладнали двері офісу міжнародного перевізника пристроями антипаніки накладного монтажу  TESA 1910, виконавши обробку фурнітури у кольорі RAL, за запитом замовника.

Тепер керівництво компанії UPS впевнене, що у випадку пожежної небезпеки персонал та відвідувачі зможуть безпечно залишити приміщення. А компанія Locksmith може заявити, що тепер у партнера  у випадку позаштатної ситуації  все буде добре.

Якщо у вас виникла потреба у придбанні та встановленні антипаніки, звертайтесь