Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Встановлення накладної антипаніки 1200-2500 грн.
Встановлення врізної антипаніки 1800 – 3500 грн.
Антипаніка накладна от 6500 грн.
Антипаніка врізна от 7500 грн.

* вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

Установка системи антипаніки з Locksmith – довірити безпеку професіоналам

У будь-якому приміщенні, незалежно від того, офіс це чи державна установа, важливо дбати про безпеку людей, які там знаходяться. Особливо це актуально за непередбачених і критичних ситуацій, коли потрібно терміново залишити приміщення, рятуючи своє життя.

Для цього на вхідних дверях використовується система антипаніки.

В Україні монтажем таких пристроїв займаються фахівці компанії Locksmith. Ми пропонуємо послуги від кваліфікованих фахівців, які якісно та у вказаний термін встановлять систему антипаніки. Доступний цей сервіс для наших клієнтів з Києва. Решта покупців може замовити обладнання за доступною ціною з доставкою по території України, а також отримати консультацію в телефонному режимі від наших фахівців.

Особливості пристрою та його основні переваги

Ніхто не застрахований від форс-мажорних ситуацій, під час яких потрібно швидко знайти вихід із приміщення та евакуюватись. У такі моменти людині важко перебороти страх та паніку, через що можна сильно постраждати. Саме для цих випадків було випущено систему антипаніки.

Це комплексна система з пристроїв, які полегшують людям вихід із приміщення при аварійних ситуаціях (наприклад, при пожежі) без необхідності відкривати замок. Але при цьому сторонні зовні не можуть увійти всередину без ідентифікації.

Ручка антипаніка установка виконується на дверях, а спрацьовування механізму відбувається, коли людина штовхає їх рукою або тілом, а також у деяких моделях – при натисканні кнопки. У цій ручці знаходиться спеціальний циліндр, здатний реагувати на натискання та відчиняти двері. Великим плюсом системи антипаніки є комфортне та легке використання для людей похилого віку, дітей, а також людині з обмеженими можливостями. З цієї причини встановлення замків антипаніка та ручок до них має бути виконане фахівцем.

Типи системи антипаніки

Накладна, яку кріплять на двері без додаткової підготовки. Накладний тип системи антипаніки має замок всередині натискного компонента, а точки замикання розташовуються як вертикально, так і горизонтально.

Врізна: для такої системи антипаніки потрібно підготувати отвори для замка, що вимагає більше часу для встановлення. У цьому випадку важливо правильно виконати виміри, щоб замикальний пристрій було коректно встановлено, а він спрацьовував швидко за першої необхідності. Вартість послуги для встановлення врізної системи антипаніки буде трохи вищою, адже необхідно виконати великий обсяг роботи, на відміну від першого варіанту.

На виробництві системи антипаніки використовують лише вогнестійкі матеріали, здатні витримати високу температуру й не деформуватися від неї.

Установка замків антипаніка рекомендована в таких громадських місцях (особливо, де щоденно перебуває велике скупчення людей):

 • навчальних закладах;
 • медичних установах;
 • кінотеатрах;
 • аеропортах;
 • вокзалах;
 • торгових центрах;
 • бізнес-центрах;
 • офісах;
 • підприємствах;
 • державних структурах.

Які можливості дає монтаж системи антипаніки? Установка можлива на будь-яких дверях (металевих, металопластикових, скляних). Крім того, вона дозволяє уникнути серйозного травмування або навіть загибелі під час спроб покинути приміщення. Не варто забувати про високий рівень захисту від проникнення ззовні: замок відкривають із зовнішнього боку лише ключем.

Переваги послуг майстра від Locksmith

Чому сотні клієнтів обирають наші послуги? Встановлення системи антипаніки відрізняється від монтажу звичайного замка. Тут важливо виконати все за алгоритмом, адже від її коректного спрацьовування може залежати чиєсь життя. Ми пропонуємо:

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта, виходячи з його потреб та виділеного на послуги бюджету;
 • у Києві майстер проводить первинний огляд об’єкта, де планується монтаж системи антипаніки, і лише після цього складається проект та погоджується вартість;
 • компанія пропонує різні варіанти системи антипаніки для монтажу, залежно від товщини та структури дверного полотна для забезпечення високого рівня безпеки;
 • ми займаємося реалізацією лише оригінальної продукції відомих виробників, які зарекомендували себе на світовому ринку;
 • на систему розповсюджується ціна від виробника, без додаткового завищення.

Для отримання додаткової інформації консультації фахівця залишайте заявку на сайті. Послуга виїзду експерта Locksmith на об’єкт допоможе дізнатися більше про тонкощі монтажу та попередню вартість послуги.

Встановлення замків антипаніка, а також використання ручок для даної системи – це не лише турбота про комфорт. Завдяки цим пристроям ви можете бути спокійні за безпеку життя співробітників та відвідувачів підприємства/установи у разі непередбаченої ситуації та паніки при ній.

Відеоогляд систем антипаніки

Замовити послугу

manager

Схожі послуги