Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Заміна замка 800-2000 грн.
Перекодування замка 1000-2500 грн.
Сервісне обслуговування замка 800-2500 грн.

*вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

Незалежно від того, які замки у вас, з часом вони виходять із ладу: не спрацьовує язичок, не провертається ключ або замок зовсім припиняє реагувати на будь-які маніпуляції з боку користувача. Від таких ситуацій не застрахований ніхто.

Якщо така ситуація сталась, значить прийшов час замовити заміну дверних замків на нові, більш надійні та якісні!

Locksmith працює в таких містах як Київ, Одеса, Львів, Дніпро та інших містах України. Наші спеціалісти оснащені професійним монтажним обладнанням та достатніми знаннями, щоб визначити першопричину поломки та надати рішення або здійснити сервіс.

Виїзд до клієнта на консультацію чи попередня онлайн консультація з менеджером – ми можемо запропонувати різні варіанти комунікації для вас.

Заміна замків Locksmiht
Заміна замків Locksmiht
Заміна замків Locksmiht

Що ви отримаєте після консультації:

  • Ми надаємо комерційну пропозицію, попередньо отримавши технічну інформацію про ваші двері від вас чи нашого спеціаліста (виїзд на консультацію).
  • Ви не шукаєте рішення та потрібні комплектуючі, а отримуєте його від нас.
  • Мінімум ризику, максимум ефективності, оплата за товар та послуги, після монтажу. Схема відпрацьована та дієва!

Вагомі аргументи, щоб замовити врізку та встановлення замків LOCKSMITH:

Заміна замків Locksmiht

Миттєва комунікація

Ми завжди на зв’язку! До Ваших послуг – сформовані спеціалізовані досвідчені бригади з актуальними теоретичними та практичними знаннями. Ніяких «універсалів» – лише точна робота згідно з поставленою задачею зі встановлення замка.

Оригінальні матеріали

Ми не працюємо з товарами фірм «ноу-нейм» або виробниками з низькою репутацією. До Ваших послуг – професійний монтаж замків з використанням найкращої продукції зі світовим брендів. Усі комплектуючі завжди у наявності на складі – ніякого очікування та передоплати!

Заміна замків Locksmiht
Заміна замків Locksmiht

Підхід – All Inclusive

Починаючи з консультації, далі – врізки замка та надалі можливості отримання сервісного обслуговування, ви як клієнт отримуєте максимум.

Це максимально важлива інформація для Вас:

Ви замовляєте послугу з монтажу/заміни замка в компанії, яка є дійсним членом Української локсмайстер федерації. Для вас як для клієнта – це головна підтверджуюча інформація, що ви купуєте замки та послуги з монтажу у професіоналів своєї справи, які працюють легально та мають на це дозвіл та компетенцію.

Всі комплектуючі які ми використовуємо, мають гарантію та 100% оригінальні.

Замовити послугу

manager

Схожі послуги