Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Комплект СКД на одну точку  від 5000 грн.
Встановлення системи контролю доступу вартість послуг визначається майстром після огляду місця монтажу та визначення об’єму робіт

* вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

Належите до прогресивного сегменту бізнесу та хотіли б реалізувати ефективний проект із підвищення ККД робочого часу співробітників? Приділяєте особливу увагу безпеці та надаєте перевагу технологічності? Компанія LOCKSMITH пропонує до вашої уваги пристрої, які здатні забезпечити рішення обох задач – СКД від авторитетних зарубіжних брендів.

Для чого потрібна СКД: основні аргументи на користь системи

  • Розмежування територій кількох функціональних приміщень
  • Облік робочого часу співробітників
  • Реалізація персоналізованої системи входу до приміщення або будівлі

Залиште заявку на виїзд майстра з монтажу електромеханічних замків прямо зараз. Готові рішення із СКД від LOCKSMITH – одразу після первинної консультації спеціаліста.

Чесність, відповідальність та професійний підхід: 3 постулати компанії LOCKSMITH

  1. Гармонічні рішення для будь-яких цілей. Ми повністю заперечуємо шаблонний сервіс та формуємо пропозицію виходячи з декількох факторів: специфіки бізнесу, циклічності відвідування, конструкції приміщення і т. ін. Від монтажу електро-заскочок до майстер-систем – ніяких перепон у досягненні цілей.
  2. Гнучкий цінник на послуги. Компонування систем та механізмів відбувається виключно згідно з бюджетом заявки. Починаючи із стандартного встановлення замку завершуючи комплексними електронними системами – ми запропонуємо вам найбільш раціональне рішення. Сервіс без обмежень – це LOCKSMITH!
  3. Комплексний підхід. Незалежно від специфіки об’єкту, експерти LOCKSMITH готові розробити індивідуальний проект, що містить не лише встановлення смарт-замків, але й монтаж майстер-систем, дотягувачів, електронних та механічних замикаючих елементів і т. ін. Від малих офісів до великих компаній.

Готові перейти до замовлення, але не хочете самостійно поглиблюватися у технічні моменти? Зв’яжіться з експертами LOCKSMITH за допомогою форми заявки або зателефонуйте – цього досить, щоб отримати первинну консультацію із встановлення СКД систем замикання.

Замовити послугу

manager

Схожі послуги