Встановлення сигналізації AJAX

Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн
Встановлення комплекту Ajax starter kit від 1500 грн
Встановлення індивідуально підібраної системи Ajax після консультації майстра

 *вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Встановлення охоронної системи Ajax від Locksmith, або як убезпечити будь-який простір на 100%

Безумовна безпека – це основна й цілком природна потреба кожного з нас. Причому не має значення, ведеться мова про корпоративну чи приватну сферу – скрізь необхідні сучасні, технологічні та надійні рішення.

Ми надаємо послуги з продажу обладнання Ajax, повністю аналізуючи потреби й характеристики кожного об’єкта та відштовхуючись від побажань клієнта. У розпорядженні наших фахівців оригінальне обладнання та широкий асортимент різноманітних датчиків, що поставляються безпосередньо виробником.

Що таке Ajax

Це топова, бездротова система безпеки, яка комплексно вирішує завдання щодо забезпечення охорони об’єктів будь-яких типів. До її складу включені бездротові датчики з дистанційним зв’язком із вашим смартфоном або іншим пристроєм, які чуйно реагують на той чи інший встановлений вплив. Відповідно, встановлення продукції Аякс і здача під пульт охорони дозволять забезпечити 100% збереження вашої власності.

Встановлення сигналізації AJAX

Як відбувається підбір обладнання та монтаж Аякс в компанії Locksmith: 5 кроків від ідеї до реалізації

  1. Виклик фахівця на об’єкт для оцінки фронту робіт та підбору обладнання
  2. Проєктування системи з урахуванням всіх наявних параметрів
  3. Монтаж та налаштування елементів охоронної системи в зручний для вас час
  4. Підключення на пульт охоронної компанії (якщо потрібно)
  5. Подальше сервісне обслуговування

Комплексні рішення – те, що пропонує колектив профільних фахівців компанії Locksmith. Ми здійснюємо продаж і монтаж охоронної сигналізації, реалізуючи навіть найскладніші кейси, що включають рішення з охорони, монтажу сучасних замків, здачі об’єкта на пульт охорони, підключення камер спостереження, а також підбору компонентів охоронного обладнання Ajax, встановлення обраних елементів і подальшого сервісного та ремонтного обслуговування.

Звертаючись в Locksmith, ви можете бути впевнені, що встановлення обладнання Аякс в Києві буде проведено компетентними фахівцями: всі майстри авторизовані, а продукція – із сертифікатами оригінальності.

Відеоогляд Cистеми безпеки Ajax: Мистецтво захищати

Замовити послугу

manager

Схожі послуги