Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Система майстер-ключ от 2500 грн.
Циліндр в системі майстер-ключ Англійський профіль 1000-3500 грн.
Циліндр в системі майстер-ключ перфорований профіль 3500-10000 грн.
Установка циліндру 500-700 грн.

* вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів

Огляд послуги

Система майстер ключ – більш адаптована і сучасна варіація системи контролю доступу на об’єкті, основою якої є механічний циліндр та механічні ключі з різним рівнем доступу. А що, як ми скажемо, що декілька десятків, або навіть сотень замків, встановлених на будь-якій віддаленості одне від одного, може відмикати лише один ключ (майстер ключ) або ключем, який має доступ виключно до тих замків де цей доступ був раніше йому наданий.

Спеціально розроблена і створена комбінація, унікальна і створена згідно з вашим технічним завданням – система майстер-ключ від LOCKSMITH може стати основою комфорту у користуванні дверима та зняти проблему великої кількості ключів.

В чому полягає особливість системи майстер-ключ Мультилок

  • Ключі у майстер-системі є персоналізованими, тобто кожен з них може відчиняти безліч замків, що побудовані згідно з індивідуальним проектом.
  • Система дозволяє розмежувати доступ для різних користувачів, чітко визначивши ті двері, які можуть бути відчинені.
  • Система майстер-ключ надає можливість створення спеціального профілю виробу, що виключає створення несанкціонованих дублікатів у сервісних центрах.

Тепер у ваших силах контролювати доступ до будь-яких приміщень. Подайте заявку і протягом одного робочого дня спеціалісти LOCKSMITH підберуть для вас найбільш вигідне рішення!

Система один ключ для простих завдань мастиризації

  • Циліндри у системі один ключ є простою системою доступу до дверей.
  • Якщо у вас більше однієї двері, ви хочете позбутись великої кількості ключів і не думати який ключ відкриває які двері, система один ключ саме для вас.
  • Якщо у вас є різні об’єкти де встановлено замки,  кожен з них може відчинятись одним майстер ключем, це спрошує доступ та забирає часту проблему – де ключ від цих дверей!
  • Система один ключ збирається на основі механічного циліндру та гарантує безпеку та надійність роботи системи.

Найкраща пропозиція систем майстер-ключ від LOCKSMITH!

  1. Перевірені виробники: Abloy, Mul-t-lock, Winkhaus, Keso, EVVA, Abus.
  2. Гарантія. Всі комплектуючі, які використовуються у створенні системи, а також роботи, підлягають офіційній гарантії від виробників.
  3. Сервісне обслуговування. Від заміни циліндру до відновлення втраченого ключа – ви можете звернутися з будь-яким питанням саме до нас!

 

Циліндри у системі майстер-ключ тепер підвладні одному ключу. Забудьте про важкі та незручні зв’язки ключів та мітки для кожного окремого замка – з LOCKSMITH створити ергономічну систему доступу дуже просто!

Оформіть замовлення і отримайте вигідну пропозицію, яка задовольнить ваші потреби. Ми відповідаємо за ваш комфорт та безпеку.

Замовити послугу

manager

Схожі послуги