Установка Электроригельных Замков
установка-дверей

Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Встановлення електроригельних замків 1500-2500 грн.
Заміна електроригельних замків 1200-2000 грн.
Електроригельний замок від 1100 грн.

* вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

Знаходитесь у пошуках простої та надійної системи безпеки із практично миттєвою інтеґрацією в систему контролю? Надаєте перевагу естетичним та доступним механізмам? Є рішення!

Переваги монтажу електроригельних замків перед альтернативними методиками полягає у виконанні додаткової міри безпеки. В той час, коли більшість механічних виробів не здатна протидіяти фізичному впливу (випилюванню, висвердлюванню або вибиванню), доступ до ригелю зловмисники отримати не можуть. Саме тому найчастіше електроригельні замки встановлюються експертами компанії LOCKSMITH в банківських та фінансових установах, офісах компаній, державних та індустріальних організаціях і т. ін.

Монтаж електроригельних замків може бути виконаний на:

  • Щитових з електричним або комунікаційним обладнанням;
  • Вхідних групах офісних та службових приміщень;
  • Металевих дверях, включно з броньованими, зварювальними та товстостінними модифікаціями;
  • Дерев’яних дверях, включно з варіаціями з МДФ, ДСП та пустотілими конструкціями.

Звертаємо вашу увагу: встановлення електроригельних замків може бути виконане на аварійних та пожежних виходах з приміщень. Повна відповідність нормам та регламентам (при відключенні електроенергії ригель повертається до режиму очікування) дозволяє забезпечити надійну та безвідмовну систему екстреної евакуації.

Що ми пропонуємо: комплекс послуг із монтажу електроригельних замків у Києві

  • Від «А» до «Я». Наша пропозиція включає підбір обладнання згідно з вимогами замовника.
  • Гнучкий цінник. Ми готові передбачити вартість послуг незалежно від масштабів проекту. Врізні, накладні, під карту або кодову панель – пропозиції для будь-якого бюджету.
  • По завершенню встановлення та накладки системи майстри видають акт виконаних робіт, який є документом, підтверджуючим монтаж та гарантію від компанії LOCKSMITH.

Оформіть заявку та отримайте індивідуальну пропозицію від лідерів ринку! Телефонуйте або залишайте свої контактні дані – ми зв’яжемося з вами протягом одного робочого дня. LOCKSMITH – раціональний підхід до комплексного забезпечення безпеки!

Замовити послугу

manager

Схожі послуги