Установка Электроригельных Замков
установка-дверей

Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Встановлення електроригельних замків 1500-2500 грн.
Заміна електроригельних замків 1200-2000 грн.
Електроригельний замок від 1100 грн.

* вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

Електроригельний замок для дому та роботи: чому рекомендують замовити послугу монтажу від майстра?

Якщо ви шукаєте надійний замок, але не за всі гроші світу, електроригельний замок – чудовий варіант. Крім вибору та покупки, важливо також знайти спеціаліста, який виконає монтаж якісно у встановлені терміни. З першим і другим завданням вам допоможе команда Locksmith.

На сьогодні в Києві експерти компанії регулярно виконують встановлення у житлових будинках, офісних будівлях, підприємствах, державних установах, об’єктах критичної інфраструктури за доступною вартістю.

Електроригельний замок: коротко про особливості

Електроригельний замок – різновид замикального пристрою, який оснащений невеликим електричним мотором та висувним ригелем. Коли замок отримує живлення, двигун приводить ригель в рух, тим самим дозволяє відкрити/закрити двері.

В Україні за способом встановлення у продажу доступні накладні та врізні електроригельні замки. Накладні кріплять на дверне полотно, а врізні поміщають у дверну коробку (для цього потрібно підготувати попередньо виїмку відповідного розміру). Електроригельні замки часто можна побачити на пожежних та аварійних виходах. Навіть за відсутності живлення дверима можна буде скористатися: виробники випускають продукцію згідно всім регламентам та нормам, що допомагає швидко евакуюватися без загрози життю.

Перед тим, як купити такий замок, рекомендуємо звернутися за консультацією до фахівця, адже не під кожні двері він підійде. У Києві наші майстри зможуть приїхати на об’єкт та детально вивчити його характеристики для підбору відповідного пристрою для закриття всіх потреб клієнта. Вартість послуги монтажу електроригельного замка залежить від обраного пристрою, а також виконаного обсягу роботи. Locksmith відрізняється демократичними цінами на ринку України, при цьому надає високий рівень сервісу та клієнтоорієнтованості.

Переваги пристрою

Серед явних плюсів монтажу та щоденного використання слід виділити:

 • високий рівень безпеки завдяки прихованому розташуванню та технічним характеристикам;
 • відмінно справляється зі своїми функціями як елемент СКУД;
 • тихе спрацьовування, що є особливо актуальним для житлових приміщень;
 • компактний розмір, що дозволяє виконати встановлення практично на будь-якому вигляді дверного полотна, що значно розширює сферу його застосування;
 • можна використовувати декілька варіантів ідентифікації користувача;
 • дистанційне відкриття;
 • всі електроригельні замки прості у використанні;
 • тривалий термін експлуатації;
 • демократична ціна

Чому не рекомендовано робити монтаж самостійно?

Якщо покупець має базові знання про те, як правильно встановлювати замок у дверне полотно, це не означає, що в результаті він отримає справний пристрій. У випадку з електроригельним замком це особливо важливо: допустити наявність щілин між корпусом замка та полотном означає подарувати зловмисникам шанс на успішне проникнення. Крім того, важливо правильно приєднати електронну частину, адже саме вона відповідає за спрацювання всього механізму.

Вибір електроригельного замка: це потрібно знати

Фахівці дають поради щодо вибору замикального пристрою, які допоможуть не помилитися з покупкою, та отримати користь від його використання.

 1. На які двері необхідний монтаж: в який бік вони відкриваються, її матеріал, товщина дверного полотна.
 2. На який цикл спрацьовувань розрахований пристрій. Якщо це громадське місце чи приміщення, яким щодня користуються сотні людей, важливо обрати міцний електроригельний замок.
 3. В якому приміщенні буде виконаний монтаж і наскільки важливим є високий клас захисту (потрібно буде вибрати спосіб встановлення та механізм секретності).
 4. На яку температуру розрахований: деякі моделі не рекомендовано встановлювати на двір, оскільки електронна частина швидко ламається.
 5. Краще купувати продукцію відомих брендів, тим самим убезпечити себе від неякісного пристрою.
 6. Вартість: очевидно, що дешевий пристрій не матиме всіх необхідних якостей.

Установка електроригельних замків із Locksmith

Чому вибір монтажу від фахівців нашої компанії – це правильне рішення? З нами кожен клієнт отримує комплексне обслуговування, починаючи від вичерпної консультації та закінчуючи сервісним та гарантійним обслуговуванням. Ціна за послугу гнучка та формується виходячи з кількості виконаної роботи та обраної моделі електроригельного замка. Важливо, що після встановлення ми надаємо документи про виконану роботу, де повністю зафіксовано виконану роботу.

Сьогодні кожен споживач має можливість отримати якісний сервіс від однієї з провідних компаній України. Наші спеціалісти знаходять індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта. Залишайте заявку для зворотного зв’язку на нашому сайті прямо зараз! А ми гарантуємо високу якість послуг та всіх вибраних пристроїв.

Замовити послугу

manager

Схожі послуги