Встановлення електромеханічних замків - Locksmith

Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Встановлення електромеханічних замків 1500-3500 грн.
Заміна електромеханічних замків 1000-2500 грн.

* вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів..

Огляд послуги

Установка електромеханічних замків: якісний сервіс від спеціалістів Locksmith

Електромеханічні замки останнім часом набули популярності серед користувачів України. За своєю конструкцією та способом функціонування вони відрізняються від звичайного механічного пристрою.

Впровадження електричного компонента з метою управління за допомогою електричного сигналу зробило замикальний механізм надійним способом захистити майно від несанкціонованого проникнення.

Коли виникло питання монтажу чи регулювання пристрою, як бути? Виконати самостійно чи замовити послугу у кваліфікованого спеціаліста?

Характеристики та переваги використання електромеханічних пристроїв

Як спрацьовує електромеханічний замок? Після подачі електричного сигналу, імпульс діє на котушку і приводить в рух фіксатор, що утримує пружину. В результаті вона втягує ригель у корпус замка, і двері відчиняються.

Монтаж проводять: на двері (вхідні) квартир та приватних будинків, офісних будівель, магазинів, державних об’єктів, підприємств, на хвіртку або ворота.

По суті, обмежень за місцем застосування немає: замок підходить тим покупцям, для яких важлива надійність та ефективність.

Вартість електромеханічних замикальних пристроїв залежить від того, який секретний механізм використаний всередині корпусу та функціональних можливостей.

Плюси використання пристрою

  • високий рівень захисту та протизламних властивостей: електромеханічний замок важко зламати будь-яким з відомих методів (для цього зловмисникам потрібно буде спеціальне обладнання та чимало часу);
  • дистанційне керування з будь-якої точки світу за допомогою програми на смартфоні/планшеті (перебуваючи на відстані можна перевірити стан замка, хронологію його використання, а також надати доступ для відвідувача);
  • комфортна експлуатація, під час якої завжди можна перепрограмувати віртуальні ключі або обмежити доступ, а також під час спроб злому оперативно повідомити про це охоронний пульт;
  • наявність додаткового джерела живлення забезпечує безперебійну роботу електромеханічних замків навіть у разі виникнення форс-мажорних ситуацій з електрикою;
  • завдяки широким можливостям, пристрій повністю виправдовує свою вартість.

Асортимент сайту

Установка електромеханічного замка ціна Locksmith залежить від обраної моделі пристрою.Наш майстер може рекомендувати для встановлення замки від таких популярних виробників як Abloy (Фінляндія), EFF EFF (Німеччина), TTLOCK (Китай), VIRO (Італія), Yli Electronic (Китай ) та інші. Ціна на замикальні пристрої залежить від функціонала та обраного бренду.

Abloy – беззмінний лідер серед нашого асортименту, адже вирізняється не лише високими показниками безпеки, але і якісним корпусом, широкими функціональними можливостями.

Такий замок – чудовий варіант для використання у житловому приміщенні, а також на підприємстві. Ціна на електромеханічні замки від Abloy залежить від обраної моделі та її характеристик.

Монтаж електромеханічного замка: чому варто вибрати Locksmith?

Виробники фурнітури для дверей представляють електромеханічні замки, як ті, які можна встановити самостійно. Це правда. Але бувають випадки, коли людина без навичок під час монтажу псує не тільки замок, а й завдає шкоди дверному полотну.

Для запобігання подібним ситуаціям, Locksmith рекомендує звертатися за допомогою до наших фахівців.

Чому установка від Locksmith – це чудова інвестиція в безпеку?

  1. Наші майстри мають усі необхідні знання та навички, щоб клієнт отримав якісну послугу за короткий проміжок часу. Встановлення електромеханічних замків на будь-якому типі дверного полотна та регулювання його роботи доступне жителям Києва.
  2. Замовляючи у нас послугу монтажу, клієнт отримує не просто встановлення замка. Починається співпраця з виїзної консультації та огляду дверей. Після цього складаємо план роботи та всієї необхідної документації, обговорюємо варіанти можливих електромеханічних замків, розраховуємо кінцеву вартість та проводимо роботу.
  3. Постійна комунікація на території України: клієнт завжди може розраховувати на зворотний зв’язок та отримання всієї необхідної інформації в короткі терміни.
  4. На всі електромеханічні замки та послуги з монтажу клієнт отримує гарантію від виробника та компанії Locksmith, що вказує на нашу клієнтоорієнтованість.
  5. Доступна ціна на послуги та якісний сервіс. Компанія має достатньо ресурсів для виконання робіт. Ми маємо достатньо висококваліфікованих фахівців, обладнання та пристроїв на складі, щоб закінчити проект вчасно.

Якщо вас цікавить заміна або первинне встановлення електромеханічного замка, залишайте заявку або звертайтеся за вказаними на сайті телефонами вже зараз, адже ми завжди на зв’язку.

З нами ви отримаєте якісний сервіс без тривалого очікування та можете захистити найцінніші речі надовго.

Замовити послугу

manager

Схожі послуги