Встановлення електромеханічних защіпок

Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Встановлення електромеханічних защіпок 1500-2500 грн.
Заміна електромеханічної защіпки 1200-2000 грн.
Електромеханічна защіпка від 850 грн.

* вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

Бажаєте посилити безпеку об’єкту або організувати дистанційних контроль над функціонуванням дверей та доступом до об’єкту або всередину приміщення? Монтаж електромеханічних заскочок є альтернативним методом створення додаткового контрольного вузла на вхідних та внутрішніх дверях, ґратах та воротах.

Компанія LOCKSMITH пропонує вам доступні та надійні системи для створення додаткового захисту на будь-яких об’єктах малого, середнього та великого бізнесу. Монтаж електромеханічних заскочок у Києві з використанням продукції перевірених виробників. Залиште заявку – наші спеціалісти готові надати первинну консультацію та варанти продукції.

Конструктивні різновиди та принцип роботи пристроїв

Особливість таких систем полягає у рухливості лише тієї ручки, яка знаходиться із внутрішньої сторони, зовнішня залишається лише для зручності відкриття. Заскочка дозволяє виконувати доступ у приміщення без використання стандартного ключа за допомогою системи контролю доступу.

В роботі команда LOCKSMITH використовує декілька варіацій електромеханічних защіпок з різними типами підключення та функціями:

  • Нормально відкрита
  • Нормально закрита
  • З аретуванням (функція вільного проходу)

Не готові самостійно розбиратися з конструктивними особливостями виробів? Довірте розв’язання цієї задачі професіоналам LOCKSMITH! Оптимальний варіант для встановлення електромеханічних заскочок-замків  буде підібраний уже під час первинної консультації.

3 аргументи за те, щоб стати клієнтом компанії LOCKSMITH

  1. Раціональна пропозиція. Адаптуємо характер готових конструкцій для конкретних цілей, відштовхуючись від розміру та типу дверей. Кращі пропозиції на ринку.
  2. Якість 100%. В роботі використовуються товари від виробників з досконалою репутацією. Кращі закордонні системи на варті безпеки для вас!
  3. Все на гарантії. LOCKSMITH – авторизований представник виробників, тому ми надаємо офіційну гарантію на всі вироби, а також акт виконаних робіт – на послуги спеціалістів. Залишайте заявку – почнемо роботу негайно. Усі необхідні елементи для монтажу електромеханічних заскочок в наявності!

Замовити послугу

manager

Схожі послуги