Електромеханічні циліндри - Locksmith
Електромеханічні циліндри - Locksmith

Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Встановлення циліндру Cliq 1000-1500 грн.
Циліндр Abloy Protec2 Cliq від 25800 грн.
Циліндр MUL-T-LOCK Cliq від 11600 грн.
Циліндр Winkhaus blueCompact від 25800 грн.
Сервісне обслуговування 1000-1500 грн.
Додаткові електронні ключі 1450-8950 грн.
Заміна елементів живлення від 1000 грн.

* вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги Електромеханічні циліндри

Прагнете високотехнологічних стандартів безпеки вашої оселі? Шаблонні замки не викликають довіри або негативний досвід змушує шукати нові рішення?

Встановлення циліндру Mul-t-Lock Cliq, Abloy Protec2 Cliq, Ikon Cliq, Winkhaus blueCompact від компанії Locksmith – це та послуга і продукт, який дозволить вивести вашу систему безпеки на принципово новий рівень.

Контролюйте доступ, будьте адмінітратором комплексної системи та захистіть своє житло від несанкціонованого доступу – і все це в одному автономному рішенні CLIQ або blueCompact.

Хто придумав продукцію з технологією Cliq:

Технологія була розроблена та введена в експлуатацію групою компанії ASSA ABLOY. В Україні продукція на базі технології Cliq представлена трьома відомими компаніями: Mul-t-Lock Ізраїль, Abloy Фінляндія Ikon Німеччина. Ці бренди – символ надійності та безпеки у всьому світі.

Найбільш бажаним продуктом, в якому використовується ця технологія, є циліндри для дверей. Проте якщо раніше він був лише з механічними секретами, то з системою Cliq він став електромагнітним високосекретним циліндром, що здатен забезпечити 100% гарантію від злому та дубліювання ключів.

Окрім циліндру Cliq в асортименті продукції є й інші пропозиції: висячі замки Mul-t-Lock Cliq, висячі замки Abloy Cliq, висячі замки Ikon Cliq, спеціальні замки для шафок та тумбочок із технологією Cliq.

Технологія blueCompact від німецької компанї Winkhaus

Winkhaus blueCompact – візитна картка розумного будинку. Нове покоління системи контролю доступу в приміщення з високим рівнем безпеки.

Завдяки інтелектуальній системі, керування та контроль доступу в будівлю стає максимально зручним, гнучким і безпечним, а також може бути легко модифікований залежно від побажань користувачів. За допомогою безкоштовного мобільного додатку blueCompact App швидко і легко програмувати та перепрограмувати ключі та циліндри, здійснюючи керування доступом.

Які циліндри можна купити в Україні з технологією CLIQ та blueCompact

 • Mul-t-Lock Interactiv+ Cliq. Доступний варіант циліндру з клік технологією, що здатен забезпечити безпеку та гарантію від злому.
 • Mul-t-Lock MT5+ Cliq. Високий рівень механічного захисту в парі з клік технологією.
 • Abloy Protec 2 Cliq. Дана модель циліндру є діамантом серед своїх конкурентів. Високий механічний захист, технологія Cliq та наявність Bluetooth у ключі для взаємодії через мобільний додаток – це максимум, який можна отримати лише від компанії Abloy.
 • Ikon Cliq. Інноваційне рішення, яке дозволяє повністю керувати електронною системою замикання і контролювати права доступу і дії власників ключів. Циліндр не відкривається відмичками. Не потрібно подавати живлення, автономна робота від батарейки в ключі.
 • Winkhaus blueCompact. Це перша система контролю доступу з керуванням через додаток на смартфоні або планшеті. Завдяки цьому, конфігурацію можна виконати самостійно і модифікувати залежно від індивідуальних побажань користувача.

Купити та замовити встановлення циліндру Cliq та blueCompact для вхідних дверей ви можете в Locksmith. Адаптивність та функціональність – це ключові переваги Електромеханічних циліндрів для вашої оселі

Тепер ви можете:

 • Змінювати права доступу в системі.
 • Отримувати звіт про те хто і коли заходив за допомогою додатку, встановленого на планшет ПК або смартфон.
 • Доповнити уже існуючу систему інноваційним електромеханічним замком.
 • Блокувати замки та встановлювати тимчасові часові проміжки доступу до них.
 • Додавати та видаляти ключі для користування системою.

Електромеханіка Cliq та blueCompact прийшла на зміну механічним системам. Тепер безпека вашого дому дійсно «під замком»!

Звертайтесь – спеціалісти Locksmith вже готові надати консультацію та виїхати на огляд дверей для підбору комплектуючих!

Winkhaus, Ikon, Abloy, Mul-T-Lock від Locksmith: доступно для замовлення, надійно, ефективно та безпечно для користувача

 • Оригінальні системи з гарантією від виробника
 • Комплексний підхід – від консультації до сервісного обслуговування
 • Адаптація пропозиції залежно від вимог клієнта

Locksmith рекомендує потурбуватися про безпеку та вдосконалити свою систему замків, циліндрів на сучасні тенологічні рішення.

Зателефонуйте або оформіть заявку на сайті – наші фахівці вже готові створити індивідуальне рішення з безпеки по вашому запиту.

Відеоогляд циліндрів з технологією CLIQ та blueCompact

Відеоогляд замків з технологією CLIQ

ABLOY® PROTEC2 CLIQ Connect: з'єднання з ключем через смартфон

Winkhaus blueCompact: система замка з додатком

Циліндр IKON CLIQ: абсолютний захист від відмичок та несанкціонованого дублювання ключа

Замовити послугу

manager

Схожі послуги