Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн
Встановлення дверної автоматики від 3500 грн
Сервісне обслуговування дверної автоматики від 1500 грн
Дверні автомати від європейських виробників від 25000 грн

Забезпечте комфорт та зручність, користуючись дверима - встановіть дверний автомат

Ми спеціалізуємось на автоматах для розпашних дверей. Основне завдання цього пристрою забезпечити безперешкодний прохід з автоматичним відкриванням / закриванням дверей.

Дверний автомат необхідний там, де користувачі проходять через двері з зайнятими руками, там, де потрібно спростити відкриття двері відвідувачам з обмеженими фізичними можливостями або в разі потреби, забезпечити відкривання дверей без контакту з нею, де потрібен комфорт користування дверима.

Приклади монтажу дверної автоматики

Головні переваги пристрою

Принцип роботи дверної автоматики

Управляти автоматикою для дверей, можливо за допомогою будь-якого зовнішнього пристрою (кнопка, радіо брелок, датчик руху, додаток на смартфоні). Реалізація системи контролю доступу в парі з автоматикою дверей – це сучасне рішення, яке забезпечить безпеку та комфорт.

У випадку пожежної тривоги, автомат можна підключити до функції аварійного відкривання дверей, що забезпечить автоматичне відкривання дверей на шляху евакуації людей.

Дверний автомат має можливість підключення датчиків моніторингу, це допомагає пристрою швидко відкрити/закрити двері коли потрібно, виключає ймовірність затиснення користувача або іншого об’єкта дверима – датчик вловить присутність і зупинить двері не допускаючи контакту.

Кому потрібна дверна автоматика?

Не витрачайте свій час, звертайтеся до Locksmith

Ви отримаєте відповіді на всі запитання щодо вибору правильно обладнання згідно з вашими особистими потребами.

 Найбільшою цінністю для нас є безпека та комфорт наших клієнтів. Саме тому, обираючи Locksmith для професійного встановлення, ви будете впевнені в безпеці вашого об’єкта на всі сто відсотків.

Замовити послугу

manager

Схожі послуги