Сервісний центр з виготовлення ключів MUL-T-LOCK:

Телефон: +38073651175

Оформити замовлення на виготовлення ключа можна онлайн або відвідавши сервісний центр з виготовлення ключів Mul-t-lock.

Виготовлення ключів MUL-T-LOCK

Виготовлення дубліката ключа MUL-T-LOCK – досить складний процес, який відбувається на спеціальному обладнанні з застосуванням оригінальних бланків ключа MUL-T-LOCK. Процес виготовлення дубліката ключа MUL-T-LOCK – це досить точна дія, яка відбувається в рамках офіційного сервісного центру. Компанія Mul-T-Lock розробляє і проєктує ключові платформи для задоволення зростаючих потреб клієнтів і ринків. Для використання передових, запатентованих ключових платформ, для виготовлення ключа, потрібні певні знання і навички. Mul-T-Lock відомий своїми технологічними інноваціями, які працюють над створенням як унікальних, так і одних з найбільш ефективних рішень і ці рішення доступні в Україні.

Механічні ключі Mul-T-Lock

Виготовлення механічних ключів Mul-T-Lock – це складний, точний процес, який супроводжується наявністю спеціальних верстатів і заготовок ключа. У сервісному центрі Mul-T-Lock, клієнт завжди отримає допомогу на високому рівні, у таких питаннях як виготовлення ключа, сервіс циліндра так і консультація з фахівцем з технічних питань. У сервісному центрі, ви зможете зробити дублікати ключа таких серій: Mul-T-Lock 7х7, Mul-T-Lock Integrator, Mul-T-Lock Classic, Mul-T-Lock Classic PRO, Mul-T-Lock Interactive, Mul- T-Lock Interactive +, Mul-T-Lock MT5 +, Mul-T-Lock 800/MT5 +.

Електромеханічні ключі Mul-T-Lock CLIQ

Продукція Mul-T-Lock CLIQ з кожним днем ​​стає все популярнішою. Не секрет, що вже багато років йде активний продаж і технологія виправдовує свою вартість, реальною користю, яку клієнт, може отримати від закладеного функціонала. Сервіс для Mul-T-Lock CLIQ в Україні є і працює на найвищому рівні. Не буде проблемою отримати допомогу, консультацію, обслуговування, додати в систему ключ, додати новий циліндр, замок, видалити з пам’яті користувача і багато іншого. Виготовлення дубліката ключа Mul-T-Lock CLIQ такої серії: Mul-T-Lock Interactive + CLIQ, Mul-T-Lock MT5 + CLIQ. Mul-T-Lock 800/MT5 + CLIQ.

Перекодування циліндру Mul-T-Lock при втраті ключів.

Якщо ви, чи хтось з ваших рідних втратили ключі, їх викрали чи є підозра, що хтось міг зробити копію ключа – це загроза безпеки. В таких випадках з продукцією від Mul-t-lock є можливість не купуючи новий циліндр, виконати сервісну операцію з перекодування замка. Процес виконується з допомогою спеціаліста з сервісу та з використанням оригінальних сервісних запчастин. Як це відбувається: потрібно взяти новий комплект ключів та кодову карту до нього та замінити внутрішні секрети у циліндрі під нову комбінацію ключів. Після такої операції, старі ключі більше не відкриють замок.

Сервісний центр Mul-T-Lock

Сервіс із виготовлення ключів – дуже важливий напрямок в умовах продажу продукції Mul-T-Lock кінцевого споживача. З огляду на той факт, що вся безпека продукції, побудована на механічних секретах, пружинках, пінах, запірних планках і багато іншого, наявність і можливість отримати сервіс і обслуговування в офіційних сертифікованих місцях, є важливим фактором під час вибору продукції.

Відеоогляд виготовлення ключів MUL-T-LOCK

Замовити послугу

manager

Схожі послуги