Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Система майстер-ключ от 2500 грн.
Циліндр в системі майстер-ключ Англійський профіль 1000-3500 грн.
Циліндр в системі майстер-ключ перфорований профіль 3500-10000 грн.
Установка циліндру 700-1500 грн.

* вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів

Огляд послуги

Безпека, зручність та комфорт у користуванні – це одне з головних завдань при виборі дверних конструкцій та замків. Що ще може бути цікавим для кінцевого споживача? На нашу думку простота користування дверима та мінімальна кількість часу витраченого на відкривання дверей – є ще одним фактором.

Система один ключ – вирішує одразу декілька задач

  • Перша – це спрошує доступ до приміщень, оскільки для цього потрібен лиш 1 ключ.
  • Друга – знімає проблему пошуку потрібного ключа та прибирає велику зв’язку ключів з вашого користування.

Крім циліндрів, в систему можуть додаватись навісні замки, замки для ящиків та скриньок, депозитні замки та багато іншого.

Як замовити систему один ключ та як це працює? 

Для замовлення системи, ми маємо визначити яка кількість дверей має відкриватись Одним ключем і яка кількість Ключів потрібна для користування. Далі кожні двері можуть мати різні технічні параметри, треба зробити замір циліндру, визначити його загальну довжину та правильно зафіксувати параметри зовнішньої сторони та внутрішньої сторони циліндру. Після цього спеціалісти Locksmith, зможуть сформувати пропозицію сама для вас.

Найкраща пропозиція систем один ключ від Locksmith

  • Перевірені виробники: Abloy, Mul-t-lock, Winkhaus, Keso, EVVA, Abus.
  • Гарантія на продукцію. Всі комплектуючі, які використовуються у створенні системи, а також роботи, підлягають офіційній гарантії від виробників.
  • Сервісне обслуговування. Від заміни циліндру до відновлення втраченого ключа – ви можете звернутися з будь-яким питанням саме до нас!

Оформіть замовлення і отримайте вигідну пропозицію, яка задовольнить ваші потреби. Ми відповідаємо за ваш комфорт та безпеку.

Замовити послугу

manager

Схожі послуги