Заміна МДФ накладок на дверях - Locksmith
Заміна МДФ накладок на дверях - Locksmith

Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Заміна МДФ накладок на дверях 3500 – 5000 грн.
Встановлення лиштви 800-1500 грн.
МДФ накладки 16 мм вологостійкі (1 м2) від 3500 грн.
МДФ накладки 16 мм (1 м2) від 2500 грн.
Демонтаж МДФ накладок від 1000 грн.

*вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Заміна МДФ-накладок на дверях

У вашому будинку живе домашній улюбленець, який подряпав внутрішню сторону дверей, діти бавились з фломастерами, внутрішній декор дверей зносився з часом або в принципі був відсутній на момент здійснення купівлі дверей й тепер не відповідає інтер’єру? Це не означає, що потрібна повноцінна заміна дверного полотна з коробкою, є куди більш зручне рішення – це заміна накладки на двері!

Підбір будь-якого відтінку за палітрою, імітація малюнка натурального дерева, однотонні й більш складні колірні варіанти, різний малюнок тиснення або зовсім його відсутність, варіанти з вбудованим дзеркалом і дзеркальною обробкою – пропонуємо встановлення картки двері в Києві в повній відповідності з вашим інтер’єром! В асортименті каталогу компанії Locksmith є вологостійкі й стандартні варіанти МДФ, які дозволять провести реставрацію вхідних дверей із заміною замків і значним підвищенням технічних характеристик полотна дверей.

А тепер про переваги, які характерні для заміни дверної накладки

• Це естетично. Заміна картки на двері дасть можливість адаптувати вхідну групу до інтер’єру передпокою або холу.

• Це практично. Заміна МДФ-накладки на двері – це значне зниження ризику пошкодження полотна: міцний і зносостійкий матеріал здатний витримати незначні механічні дії, він стійкий до перепадів температур і вологості.

• Це вигідно. Встановлення декоративної накладки на двері дозволить уникнути необхідності заміни дверного полотна, що обійдеться набагато дорожче.

Зверніть увагу: встановлення дверної накладки в разі, якщо вона не передбачена конструктивно, можливе лише після огляду дверей фахівцями компанії Locksmith

Наша компанія надає комплексні рішення поставлених вами завдань, і тому ми пропонуємо встановлення дверної накладки й замків, що дозволить одночасно «вирішити 2 задачі»: удосконалити естетику вхідного вузла та забезпечити максимальну безпеку вашого будинку, квартири або офісу.

Вивчіть цю категорію нашого інтернет-магазину, щоб замовити встановлення декоративної накладки на двері та смарт-замків або надійних механічних замків, отримавши найвигіднішу пропозицію в Києві!

Замовити послугу

manager

Схожі послуги