Установка дверного доводчика - Locksmith
Установка дверного доводчика - Locksmith

Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Встановлення дверного дотягувача врізного типу 1500-3000 грн.
Встановлення дверного дотягувача накладного типу 1000-2500 грн.
Дотягувачі врізного типу від 6000 грн.
Дотягувачі накладного типу від 1000 грн.

*вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Купуйте разом

Антрацит
Білий
Сріблястий
Темно-коричневий
Чорний
Дотягувач накладний RYOBI 1200 D-1200P(U) UNIV_ARM EN_2/3/4 80кг 1100мм FIRE От 1596,00 грн
Антрацит
Білий
Сріблястий
Сріблясто-коричневий
Темно-коричневий
Чорний
Дотягувач накладний RYOBI *9900 9903 STD_ARM EN_2/3 до_65кг От 984,00 грн

Огляд послуги

Як часто Вам доводилося здригатися від грюкання дверей, що закриваються, або нагадувати відвідувачам про те, щоб вони  не забули закрити їх. Що вже казати про те, скільки додаткової енергії йде да те, щоб обігріти або охолодити приміщення при постійному протязі!

Компанія LOCKSMITH пропонує для Вас оптимальне, а найголовніше демократичне рішення – монтаж дотягувача у Києві. Це ергономічна та недорога конструкція, яка може бути прикріплена до будь-яких дверей ззовні або зсередини.

У нас можна отримати докладну консультацію з питання вибору дотягувача для дверей, знання та практика встановлення надають можливість, навіть при мінімальній кількості інформації, надати клієнту первинну консультацію та зорієнтувати у вартості дверного дотягувача та послуг монтажу. Проблемою більшості об’єктів, з якими ми співпрацюємо є або відсутність дотягувача на дверях, або неправильно підібране рішення.

Якщо Ви прагнете отримати хороший результат та продукт, який буде здатний працювати, згідно поставленим Вами завданням, не намагайтесь зекономити! Не може бути за 500 грн дотягувача, який, за своїми технічними характеристиками, зможе відпрацьовувати по 200-300 відкривань/закривань дверей у під’їзді під протягом та іншими навантаженнями.

При виборі дотягувача для дверей необхідно знати декілька основних технічних характеристик: вагу полотна дверей, висоту та ширину дверей, кількість проходів за день, знаходження дверей (на вулиці чи всередині приміщення). Таким чином, наші спеціалісти зможуть запропонувати правильне рішення, що забезпечить комфорт ті тишу при закриванні дверей. Ми маємо дотягувачі різних європейських виробників, ми зможемо підібрати рішення під будь-який запит клієнта. Ми ніколи не продамо та не встановимо той дверний дотягувач, у якому не будемо впевнені на 100%.

Для чого потрібне встановлення дверних дотягувачів:

  • Мінімізація холодо та тепловтрат
  • Збереження цілісності полотна дверей
  • Подовження строку функціонування замків та фурнітури
  • Тиша та спокій при закриванні дверей

Готові зробити замовлення та назавжди позбавитися від необхідності притягувати дверні стулки вручну? Залиште заявку прямо зараз – майстер зі встановлення дверних дотягувачів уже готовий виїхати для первинної консультації!

Що ми пропонуємо: монтаж дотягувача у Києві в LOCKSMITH

  1. Якість – 100%. В арсеналі нашої компанії вироби та витратні матеріали від топових брендів. Ніякої халтури та товарів «підвального» виробництва!
  2. Адаптація для конкретних умов. Під час первинної консультації ми підбираємо оптимальне рішення для визначеної задачі. Враховується матеріал дверного полотна, його розміри, вага та бюджет замовлення. Ми працюємо із дверима від 30 до 250 кг.
  3. Професійний підхід. На замовлення із встановлення або заміни дверних дотягувачів у Києві виїжджають профільні бригади з багаторічним практичним досвідом. Ніяких дилетантів – лише якісна робота!
  4. Гарантія. Працюючи з авторитетними виробниками (Дорма, Гезе, Аблой, Ріобі), ми беремо на себе повноцінні гарантійні обов’язки, як стосовно товарів – так і усіх проведених робіт.

Якщо ви знаходитесь у пошуках надійного партнера та хотіли б встановити дотягувач у офісах, прийомних або прохідних приміщеннях приватного будинку – дзвоніть або залишайте заявку. Усі необхідні матеріали у наявності на власних складах компанії LOCKSMITH.

Замовити послугу

manager

Схожі послуги