Установка додаткового замка - Locksmith
Установка додаткового замка - Locksmith

Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Установка додаткового замку 800-2000 грн
Заміна додаткового замку 800-2000 грн.
Замки Європейських виробників від 850 грн.

* Ціни вказані для довідки. Кінцеві ціни уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

Маєте сумніви в надійності та стійкості до злому основного замка на ваших вхідних дверях? Знаходитесь у пошуках оптимального рішення як з фінансової, так і з практичної точки зору?

Locksmith пропонує вам встановити додатковий замок – гарантовано вигідне рішення, що підвищить безпеку та додасть комфорт у користуванні дверима.

Чому необхідно мати додатковий замок, функції другого механізму:

  • другий замковий елемент вимагатиме від грабіжників більших часовитрат
  • додатковий замок виконує страхуючу функцію, важливу в моменти виходу з ладу основного механізму, чи інших форс мажорів.
  • дозволяє підвищити безпеку дверей, не змінюючи їх конструктивних особливостей.

Готові перейти до виклику нашого спеціаліста, який виконає врізку замка в ваші двері? Натискайте кнопку «залишити заявку»!

Маєте потребу в отримані додаткової інформації? Ми готові надати консультацію та відповісти на всі ваші запитання.

Практична аргументація, чому замовити замок краще в Locksmith:

  1. Експертний підхід. Підбір оптимальної конфігурації для встановлення замка виконується виключно після первинної консультації та візуального огляду дверей. Всі роботи виконуються з використанням професійного обладнання, що гарантує акуратність та цілісність всіх складових частин дверей.
  2. Кваліфіковані спеціалісти з монтажу. Знають технічні особливості продукції, яку ми пропонуємо. Консультація або конкретні дії – без проблем! Досвід майстрів дозволяє провести екскурс по функціональності та особливостям всіх сучасних механізмів.
  3. Без черги та очікування. Всі матеріали, необхідні для встановлення замка, в наявності. Майстер зв’язується з вами одразу після оформлення заявки, обговорює час та приїжджає у точний обумовлений термін. Ми цінуємо ваш час та комфорт, тому проводимо монтажні роботи виключно у відведений законодавством період – з 9:00 до 20:00.

Якщо ви турбуєтесь про безпеку своїх близьких та вашого майна – не гайте дорогоцінний час – зробіть замовлення на встановлення додаткових замків в металеві двері та довіртеся кваліфікації спеціалістів Locksmith.

Пам’ятайте – грабіжники завжди розставляють пріоритети на користь дверних замків старого зразку або тих, що встановлені в одиничному варіанті.

Забезпечте вашу оселю безпекою разом із нами!

Замовити послугу

manager

Схожі послуги