Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Встановлення врізного замка для гаражу 1500-2500 грн.
Зварювальні роботи (петлі для замку, посилення воріт) 1000-3000 грн.
Висячі замки Mul-t-lock/Abloy від 3500 грн.
Врізні замки європейських виробників від 1800 грн.

* *вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

Постійно відчуваєте тривогу, лишаючи гараж, настільки невпевнені у надійності замикаючого механізму? Не маєте більш зручної альтернативи та вимушені використовувати приміщення для зберігання цінних речей?

Згідно зі статистикою, не зважаючи на наявність охоронного пункту, 80% крадіжок виконується саме через неміцний механізм або механізм, що вийшов із ладу.

Компанія LOCKSMITH пропонує вам передбачити неприємності та замовити монтаж замків у двері або ворота гаражу на вигідних умовах!

Врізні, накладні та навісні варіанти – незалежно від вашого вибору, експерти LOCKSMITH  виконають монтаж замків у Києві в максимально короткі строки. Залиште заявку та отримайте первинну консультацію за телефоном!

Функції, покладені на гаражний замок: можливості сучасних виробів

  • Стійкі до механічного впливу (розлом, розпил, удар та висвердлення)
  • Непідвласні корозії
  • Внутрішні вузли захищені від утворення конденсату та замерзання

Зважились на заміну замків та шукаєте надійні механізми з гарантією? Втратили довіру до товарів з найближчого ринку та не вірите продавцям, що запевняють у ефективності «ноу-нейм» виробів?

Ми реалізуємо лише офіційні товари від топових брендів, які сертифіковані за міжнародними стандартами. Лише документальне оформлення придбання та акт виконаних робіт – усе для комфортної співпраці.

3 вагомих аргументи на користь того, щоб замовити врізку та встановлення замків у Києві прямо зараз

  1. Повноцінна комунікація. Від етапу оформлення заявки ваше  замовлення супроводжуватиметься делегованим кваліфікованим менеджером, який проведе екскурс сучасними модифікаціями механізмів та запропонує оптимальний варіант в рамках обговореного бюджету.
  2. Комплексний підхід. Починаючи з консультації в телефонному режимі та завершуючи пост-сервісним обслуговуванням.
  3. Лідерські позиції. Ми відповідаємо за комфорт своїх клієнтів, саме тому працюємо «на репутацію». Усі члени команди LOCKSMITH входять до Української Локсмастер Федерації, що є прямим підтвердженням кваліфікації спеціалістів.

Не лишайте питання безпеки вашого майна на завтра – телефонуйте вже сьогодні!

Відеоогляд послуги

Замовити послугу

manager

Схожі послуги