Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Встановлення врізного замка для гаражу 1500-2500 грн.
Зварювальні роботи (петлі для замку, посилення воріт) 1000-3000 грн.
Висячі замки Mul-t-lock/Abloy від 3500 грн.
Врізні замки європейських виробників від 1800 грн.

* *вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

Надійний захист для гаража або як послуга встановлення замка допоможе запобігти злому

Власники гаража в будь-якому випадку замислюються над придбанням надійного замка для захисту майна від несанкціонованого проникнення. Сегмент захисної дверної фурнітури в Україні пропонує споживачеві безліч варіантів замків для цієї мети. Важливо враховувати, що вирішальну роль відіграє не лише якісний пристрій, але також його професійний монтаж.

У Києві команда Locksmith тривалий час займається встановленням замків у будь-якому приміщенні за демократичною ціною. Наші спеціалісти надають комплекс послуг, починаючи від детальної консультації, вибору відповідного типу замикального пристрою, закінчуючи безпосередньо встановленням замка та подальшого гарантійного обслуговування клієнта.

Який замок для гаража рекомендують вибрати спеціалісти?

Особливість гаражів – в їхньому розташуванні, іноді не найкращому і безпечному. Вони можуть бути безпосередньо в будівлі (як частина будинку) або виглядати, як самостійна будівля і не бути в полі зору свого власника. З першим варіантом все зрозуміло: крім замка додатковий захист несе СКУД (якщо вона використовується), наявність відеоспостереження чи домофону на території. У другому варіанті існує пряма загроза не лише злому, а й ушкодження внаслідок впливу зовнішніх факторів: температура, вітер, вологість, пил – не роблять роботу замка кращою. Нерегулярне використання замка також завдає шкоди його механізмам. Також відсутність контролю чи охорони у більшості випадків полегшують зловмисникам роботу.

Підібрати оптимальний варіант для встановлення можна серед кількох типів замків для гаража за способом розташування на дверях.

 • Навісні. В Україні такий замок вибирають для встановлення на двері гаража. Доречним він буде у випадку, коли товщина дверей не дозволяє встановити інший вигляд. Найчастіше покупця приваблює не функціонал, яке вартість. Конструкція проста – корпус із дужкою та навіси. Фахівці кріплять навіси частіше із внутрішньої частини приміщення, для збільшення рівня зломостійкості.
 • Накладні. Відрізняються масивнішим корпусом і кріпляться накладним способом на дверне полотно. Завдяки міцним ригелям вони здатні встояти силовим методам злому.
 • Врізні замки. Найбільш надійні пристрої як для гаража, так і на вхідних дверях житлового приміщення, адже монтаж у двері дозволяє забезпечити захист від злому як інтелектуальним, так і силовим методом.

Критерії вибору

Вибираючи замки для гаражів, щоб майстер виконав установку, слід відштовхуватись не тільки від його вартості. Є низка вкрай важливих нюансів, враховуючи які ви забезпечите гараж високим рівнем захисту. Серед них:

 1. Рівень зломостійкості – ключовий показник, і чим вищий клас захисту, тим складніше злочинцям буде зламати замок гаража (незалежно від методу злому). Саме цей параметр майстер Locksmith бере до уваги, консультуючи клієнта. Чим безпечніший пристрій, тим вища його ціна, але не варто забувати, що він допоможе зберегти транспортний засіб та інше майно.
 2. Тип секретності механізму – кількість комбінацій у корпусі пристрою для відкриття ключем. Буває циліндровий, сувальдний, комбінований. Для монтажу популярні сувальдні, адже зламати його дуже складно.
 3. Матеріал: замок для гаража внутрішній або зовнішній має бути виготовлений із міцних, міцних, зносостійких матеріалів, адже це перший критерій, що впливає на його експлуатацію та ціну. Фахівці радять купувати для монтажу пристрою з нержавіючої та загартованої сталі.
 4. Розмір замка, що використовується для гаража: він повинен відповідати товщині дверей, не бути більше/менше. Наприклад, якщо це навісний замок, важливо звернути увагу на розмір вушка, щоб воно не було надто великим: це полегшить завдання зловмисникам.

Послуга монтажу від Locksmith: довірте цінне професіоналам

Чому ж установка замка на гаражі має бути від Locksmith?

 • надаємо консультацію на всіх етапах співпраці з клієнтом, що є фундаментом для довгострокових відносин;
 • наша команда складається з професіоналів, які регулярно проходять підвищення кваліфікації та працюють із пристроями будь-якої складності;
 • ми завжди на зв’язку зі своїми клієнтами: за форс-мажорних обставин наш майстер може приїхати навіть уночі;
 • офіційна гарантія на послуги та замки для гаража та інших об’єктів;
 • наші фахівці використовують сертифіковані та оригінальні замикальні пристрої від відомих виробників захисної фурнітури;
 • спеціаліст виконує монтаж пристроїв різної модифікації: від механічних до сучасних – електромеханічних;
 • доступна вартість послуг майстра, а також використовувані пристрої (ціна від виробника).

Якщо вам необхідно встановити замки для гаража – отримайте консультацію наших спеціалістів найближчим часом, попередньо заповнивши форму зворотного зв’язку. З нами кожен клієнт знає, що його майно знаходиться під надійним замком.

Відеоогляд послуги

Замовити послугу

manager

Схожі послуги