Огляд цін на послуги

Виїзд майстра на консультацію 500 грн.
Установка електромеханічного замку 1500-2500 грн.
Установка замка механічного для воріт 1200-2500 грн.
Накладні замки європейських виробників від 3800 грн.

*вказані приблизні ціни. Кінцеву ціну уточнюйте у менеджерів.

Огляд послуги

Знаходитесь у пошуках надійних методів із захисту території приватного будинку від проникнення сторонніх? Не довіряєте стандартним замковим пристроям, які реалізуються на ринках та оффлайн магазинах?

Команда Locksmith реалізує комплексний підхід до забезпечення безпеки територій – продаж та встановлення замку для воріт та хвіртки будь-яких типів та форматів.

Потурбуйтесь про безпеку своєї території та попередьте прихід «непроханих гостів».

Що ми пропонуємо: найкращі механізми для 100% гарантії захисту вашої території

  • Наші спеціалісти оснащені повноцінним інструментарієм, теоретичними та практичними знаннями, сукупність яких дозволяє виконати монтаж замків у будь-яких конфігураціях воріт та хвірток.
  • Будь-які модифікації. Для організації замкової системи спеціалісти Locksmith виконують встановлення електромеханічних замків або механічних. Ворота або хвіртки можуть замикатися за допомогою механічного ключа, карти, брелка, кодового управління або смарт-додатку на телефоні, домофону.
  • Ми працюємо лише з перевіреними виробниками механічних та електромеханічних замків, які здатні гарантувати стабільну роботу та велику кількістю експлуатаційних циклів (відкриття/закриття) та стабільну роботу навіть при критичних температурах.

Для отримання консультації, заповніть форму, чи зателефонуйте нам.

Замовити послугу

manager

Схожі послуги