Наша мета – забезпечити всіх і кожного найкращими замками та технологіями для безпечного та зручного замикання будь-якого об’єкту.Компанія Locksmith забезпечує такі можливості. Нам надзвичайно боляче чути історії клієнтів, які постраждали від зламів. Набагато приємніше зустрічати тих, хто звернувся до нас Вчора і відчуває себе спокійно уже Сьогодні.

Locksmith Services – компанія, яка надає широкий спектр послуг з установки та продажу систем безпеки для приватного і корпоративного секторів. Ми розділили наші послуги для Вашої зручності і швидкого доступу, просто натисніть на потрібну категорію і залиште свою заявку.

Для приватних клієнтів

Погано працюють вхідні двері, загубили ключі? Вам потрібно замінити замки, циліндри, встановити дотягувач або маєте інші питання? Зверніться до нас за консультацією і замовленням послуг. Спеціалісти Locksmith Services допоможуть досягнути результату в підвищенні безпеки вашої оселі.

Для корпоративних клієнтів

Ми надаємо широкий спектр послуг для комерційного сектору будь-яких категорій бізнесу. До них належать: встановлення СКД системі Майстер-Ключ, ремонт дверей і систем замикання. Роботи виконуються з урахуванням Ваших технічних вимог. Звертайтесь до Locksmith Services, якщо Вашій компанії або офісу необхідна безпека і контроль найвищого рівня.

LOCKSMITH SERVICES ДЛЯ ПРИВАТНИХ КЛІЄНТІВ

Locksmith Services має багаторічний досвід у забезпеченні безпеки квартир і будинків. Ми рекомендуємо і встановлюємо своїм клієнтам тільки надійну і якісну продукцію від перевірених виробників.

LOCKSMITH SERVICES ДЛЯ БІЗНЕСУ

Починаючи бізнес важливо подумати про безпеку. Locksmith Services має багаторічний досвід та знання інтеграції різного роду систем безпеки у бізнес структуру. У нас можна отримати професійну консультацію і замовити повний пакет послуг від підбору обладнання до введення в експлуатацію.

ПРО НАС

Locksmith Services – це команда професіоналів із великим досвідом роботи на різних об’єктах, від приватних будинків до бізнес центрів та інших структур. Ми надаємо послуги із заміни замків, встановлення систем контролю доступу, монтажу дотягувачів та багато іншого. Будь-які запити наших клієнтів, для нас виклик, особливо, якщо завдання нестандартне.

support

Завжди на зв’язку

Ви можете зв’язатись з нами 24/7 (форми, Messenger). Ми, за можливістю, дамо Вам відповідь максимально швидко.

technical-support

Оригінальна продукція

Ми – офіційний дилер найкращої замкової продукції у світі. Підробки – не наш профіль.

handshake

Гарантія на продукцію

Гарантія на всю продукцію 12 місяців від дати придбання.

customer-service

Професійні монтажники

Найкращі спеціалісти від компанії Locksmith до Ваших послуг.

services-icon

Член Української Локмастер Федерації №098

ТУТ коментарі не потрібні.

КЛІЄНТИ LOCKSMITH

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Locksmith продає та встановлює:

Xiaomi-logo
Yli Electronic-logo
YALE logo
logo-winkhaus
Viro-logo
vega-logo
ttlock-logo
Tokoz_Logo
tedee-logo
seven-lock-logo
RYOBI, Японія
ROSTEX, Чехія logo
radlock-logo
mul-t-lock-logo
Моноліт-лого
KESO logo
ISEO logo